Ceyda Ateş'in kasırga esareti!

Bir süredir Buğra Toplusoy ile birliktelik yaşayan ve eğitimini sürdürmek adına Amerika'ya Toplusoy'un yanına taşınan oyuncu Ceyda Ateş, şimdilerde kasırga korkusu içinde...

09 Eylül 2017 Cumartesi, 18:30


Sözcü'de yer alan habere göre Amerika’yı etkisi altına alan ve ardı ardına gelen kasırgalar orada bulunan Türklerin de büyük korku yaşamasına neden oldu. Bir süredir sevgilisi Buğra Toplusoy’la birlikte Amerika’da yaşayan Ceyda Ateş, sosyal medya hesabından kasırgayla ilgili paylaşımda bulundu.

Kendisini merak eden hayranlarına durumunun iyi olduğunu bildirmek isteyen ve bunun için hesabından bir paylaşımda bulunan Ceyda Ateş kullandığı satırlarda korkularını dile getirmekten de geri durmadı.

İşte Ceyda Ateş’in Amerika’dan paylaştığı o satırlar…

“Mutsuzdu… Kasırgayı bekliyordu. (Merak edenler, soranlar… Hepinize teşekkür ederim. Şimdilik iyiyiz fırtına pazar günü geliyor. ‘Neden bir yere gitmiyorsun?’ diye soranlar var. Uçaklar iptal ve biz Orlando’ya gidiyoruz ama oraya da geliyor. Sadece otel biraz da olsa güvenli olur diye düşündük. Pazar günü zorlu bir gün şimdiden dualarını yollayanlar için teşekkür ederim. Hepinizi kocaman seviyorum…”