Kıvanç Tatlıtuğ dev firmaya rest çekti!

Kıvanç Tatlıtuğ’un 6 milyon TL ’ye rol aldığı reklamda alyansı dikkat çekti. Tatlıtuğ’un çekimler öncesi yetkililerin ‘Yüzüğü çıkar’ talebine ‘Alyansım yoksa ben de yokum’ dediği söyleniyor.

21 Aralık 2017 Perşembe, 08:15


Takvim'den Halil Çilingir'in haberine göre yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un Coca Cola ile yaptığı reklam anlaşmasında önemli bir detay ortaya çıktı. Ünlü oyuncunun reklam filminde alyansı dikkat çekti.

Dev firmayla 1 yıllığına 6 milyon TL'lik reklam anlaşmasına imza atan Tatlıtuğ'un kamera karşısına geçmek içinse yetkililere önemli bir şart koştuğu iddia edildi. Konuşulanlara göre firma yetkilileri, reklam filminde senaryo gereği 5 yıldızlı bir otelin asansöründe garson bir kızla mahsur kalan Kıvanç Tatlıtuğ'dan alyansını çıkarmasını istedi. İddiaya göre yetkililer, ünlü oyuncuya "Hedef kitlemiz, hayranın olan genç kadınlar. Bu yüzden alyansını çıkarmalısın" dedi.

ŞANSLI KADIN BAŞAK...

Şubat 2016'da Başak Dizer'le Paris'te evlenen ünlü oyuncu ise firmanın "Alyansını çıkar" isteğini "Ya alyansım olacak ya da reklamda yokum" diyerek geri çevirdi. Bu davranışıyla eşinin gönlünü bir kez daha fetheden Tatlıtuğ'un yer aldığı reklam filmi de sosyal medyada daha şimdiden büyük yankı uyandırdı.Tatlıtuğ, birçok ünlünün aksine alyansını parmağından hiç çıkarmıyor.