Yasemin Kutsi'den 2015 Genel ve 2015 Mart ayı burç yorumları!

Merakla beklediğiniz yorumlar artık ücretsiz... Yaptığı her tahmin şaşırtıcı bir şekilde gerçekleşen Yasemin Kutsi; 2015 / Mart ayında burcunuzda her gün yaşanacakları yorumladı..

28 Şubat 2015 Cumartesi, 23:59


KOÇ GENEL 2015

Çok verimli bonkör bir yıla girmiş bulunuyorsunuz uzun zamandır gökyüzü bu kadar verimli olmamıştı büyük şansların size döndüğünü farkedeceksiniz o kadar bariz olacak.

Çokta uğraş vermeniz gerekecek büyük ilerleme kaydetmek için son ve kesin kararlar yılı diyebiliriz büyük fırsatlar yeni hadiseler gerçekten yüzünüzü güldürecek gelişmeler...

Jüpiter Aslan'da Satürn Yay'da Uranüs'le uyum içerisinde size selamlar sevgiler aile içi barış ve hasta olanlarınız için şifalar gönderecek...

Jüpiter'in olumlu etkileri beklenmedik maddi kazançlar sağlayacak yine jüpiterin etkisiyle duygusal hayatınızda gelişme ve değişim yaşayacaksınız jüpiter bu konumdayken sizi ve sevdiklerinizi korumaya alacak Yani geçen yıl yaşadığınız olumsuzluklar sona erdi!!

Bu sonu belli olmayan maceralara atlayın demek değil tabii ki!!!

Gökyüzünün etkilerini takip etmeniz gerekir ay be ay!!

Özellikle Şubat ortasında uranüs Pluton karşılaşması yine Tam güneş tutulması Eylül'de burcunuzda sağlığınıza çok dikkat etmeniz gereken süreçler Aman!!

Bu yıl herşey değişiyor küçük engeller toptan kalkıyor yolunuzdan kendinizi en güzel şekliyle ifade ediyorsunuz iş şansları yükseliyor ama yinede maddi konularda herzaman temkinli olmanız gerekiyor macera kokan projelerden uzak gerçekçi işler yatırımlar herşeyİ ince eleyip sık dokuyarak Haziran ortası ike Eylül sonu arasında hatta yılın bazı aylarında kaderin büyük maddi ödüllerini almaya hazırlanın Yurtdışı bağlantılarada hazır olun Eylül ortasından itibaren ekim ayı dahil olmak üzere Koçlar sanatsal ve düşünce ve spor dallarında çok önemli knumlara gelebilirler ve yılı büyük başarı ve arkalarında sevgi seliyle bitirecekler...

Uranüs yıl boyunca deneyimleyecek tatlı dilli ikna gücünüzü sabrınızı kullanarak...

Herşeyin üstesinden geleceksiniz büyük güçlü değişimlere hazırlanın olaylara önceden sıkılıp üzülebilirsiniz gelişmeler  canınızı sıkabilir ancak daha sonra lehinize döndüğünü görecek ve çok sevineceksiniz  En şanslı süreç yılbaşı ile 11ağustos arası...

Eylül ayından itibaren iş değiştirme  isteği doğabilir kader burda elini işlere atacak sizin veya eşinizin veya çocuğunuzun işyeri değişecek  bu konum yine miras bölünmesine işaret ediyor bu bir yakınınızı Kaybedeceksiniz anlamına gelmez!! Var olan bir servetin paylaşılması veya önemli bir ilten ayrılan birini yerine geçmeniz gibi bir durum!!

Şayet inşaat veya emlak sektöründe çalışıyorsanız yatırımcılara büyük yardım sağlarsınız...

Jüpiterin 11ağustostan sonra başak burcunda seyretmesi sizinde yurtdışı bağlantılı işleriniz olacağına işaret ediyor...

Şimdi Şubat ile Mart arası Haziran ile Ağustos arası bazı zorluklarla karşılaşmanız sözkonusu...

Bu zorlukların aynısını geçen yıl yaşamıştınız ve derin bir hüzün bırakmıştı hafızanızda anca bu konudan kendinizi en güzel biçimde sıyıracaksınız  o hüzün o acı dinecek Çokgüçlü kişilerin desteğini alacak vede geriye dönüp bakmayacaksınız uygun zamanlarda uygun kişi ve işler!!!!

Duygusal hayatınıza gelince yeni gelişmeler var ve mutlu olacaksınız gökyüzü sizi cesaretlendirecek ve çok büyük sürprizler sunacak siz sıcak kanlı ateş parçası koçlar soğuk ilişkiler size göre değil sıcak ilişkiler kapıda içiniz ısınacak sizin kadar samimi içten ve dobra biri heran hayatınıza girebilir Bu yıl sürprizler yılı söz nişan evlilik  hatta bebek hepsi vaki!!

Büyük aşk gezegeni Venüs aralıksız dört ay Aslan burcunda seyredecek Haziran Ekim arası özellikle ikinci devre koçlara geleceği belirleyen kararlar verdirecek  İleri yaşlardaki koçlar çocuklarıyla ilgili mutlu sürprizler yaşayacak yine nişan evlilik Doğum gibi...

Bazı koçlar bu yıl ev değiştirme kararı alacak bazıları bıraktıkları yerden eğitimlerini tamamlamak üzere okula dönecek  şayet geçmiş iki yılda aşk acısı ayrılık boşanma ihanet duygusal anlamda zor bir süreç yaşamışsanız vede bir boşluktaysanız bu boşluk sıcacık bir ilişkiyle dolacak..

Şayet geçen iki yıl içinde sağlık sorunlarınız olduysa Bu yıl iyileşme ve şifa yılı...

KOÇ MART 2015

Sanki gezegenler işbirliği yapmışlar sizi mutlu etmek sevindirmek için... Ayın ilk yarısında arzu ettiğiniz değişiklikleri yapacak hayatınızı yeniden yapılandıracaksınız.

Güçlü ve nüfuzlu kişilerin desteğini alacak ve uzun zamandır hayal ettiğiniz projelerinizi gerçekleştirebileceksiniz!

Mars ve Venüs burcunuzda Merkür Kovada size göre uyumlu bir knumda 13 marta kadar
Hayalleriniz büyük maneviyat yüksek enerji dolu olacaksınz gökyüzünün bu knumu çok büyük bir habere işaret ediyor güzel düşünün.

Kargaşadan kalabalıktan uzak durun özellikle ikinci devre Koç'sanız bu sözlerim hiçbir zorlukla karlılaşmayacağınz anlamına gelmesin ancak çok kolay üstesinden geleceksiniz sağlığınıza özen gösterin bulaşıcı virüslere açık bir süreçtesiniz kendinizi koruyun.

İşlerle ilgili sorulara cevaplar hazırlamanız gerek tane tane anlaşılır asla hiddetlenmeden yapılacak tartışmalar çok güzel anlaşmalarla sonlanacak sakin olun.

Martın 13ünden sonra şanslar gerileyebilir yakınların akrabaların desteği azalabilir siz tüm işlerinizi ayın ilk iki haftası bitirmeye bakın!! Maddi manevi ve sağlık bakımından çok şanslı ve güçlü olacaksınız. 17 mart venüs boğa burcunda seyredecek maddi konular maddi kazançlar gündemde olacak ama şanslar gerileyecek bu yüzden 13üne kadar işlerinizi halledin 17sinden sonra kendinizi korumaya alın.

Duygusal hayatınız ayın ilk haftası çok verimli sevgiliyle veya eşle ortak bir proje başlatma ihtimali büyük bu aada yanlız koçlar işyerinde veya aynı meslekten biriyle ilişki başlatabilir.

Venüs Mars Uranüs burcunuzda ilk bakışta aşka işaret ediyor bu konum veya çok özel bir kişiye işaret ediyor hayatınızı değiştirebilecek bir ilişki özellikle ikinci devre Koçlar!!

20 Mart'ta Koç-Balık arasında bir güneş tutulması yaşanacak 20/22 Mart yeni işler ve kazançlar vadediyor!! 29/30 çok şanslı günleriniz değerlendirin!!

*****

BOĞA GENEL 2015 
 
YENİLİK VE KESİN KARARLAR YILI
 
En güzel haberi en başta vermem gerekiyor oda yaklaşık iki buçuk yıldır burcunuzla ters etkileşimde olan zaman zaman nerdeyse her konunuzun ters ve olumsuz gittiği bir süreçten kurtuluyor olmanız. Kendinizi çok daha iyi ifade edebilecek özgürlüğünüze kavuşacak korku ve endişelerinizden kurtulacaksınız isteklerinizi sıralayın gerçekleştirmek üzere hazırlanın.
 
Dış dünyaya yabancı ülkelere açılma şansınız çok yüksek büyük bir özgüvenle sizden saklanan gizlenen herleyi öğrenme fırsatınızda olacak kısaca nerdeyse tüm konular iyiye doğru yol almış durumda Ağustos ayında özelliklede büyük şans gezegeni Jüpiter  dost burcunuz Başak burcunda seyretmeye başlayacak işte  bu tarihten itibaren şanslar katlanacak ve çok güzel fırsatlar karşınıza çıkacak...
 
Şayet geçmiş iki yılda büyük sorunlarınız olduysa Sağlık, Ailevi veya İşle ilgili artık rahat bir nefes alacaksınız Hiç merak etmeyin düşüncelerinizle engel koymayın!
 
Yılın ilk yedi ayı maddi durumunuzda çalkantılı bir dönem yaşama ihtimali yüksek bu yüzden bütçenizi ayarlamakta gecikmeyin İşlerinizi bizzat kendiniz kontrol altına alın hiçbir maddi maceraya kalkışmayın çok dikkatli davranın yatırım yaparken tedbiri elden bırakmayın en ince detaylara vakıf olun herşeyi okuyun öyle imzalayın yazılarımda aybe ay tehlikeli ve şanslı süreçleri bildireceğim.
 
Ağustos ortasından itibaren şanslar yükselecek çok daha istikrarlı bir sürece gireceksiniz uzun zamandır hayal ettiğiniz işi elde etme fırsatınız olacak Çok güzel iş anlaşmaları imzalar uzun yollar büyük maddi kazançlar alım satım yatırımda yükselen şans ve kazançlar çok büyük bir servet sahibide olabilirsiniz bekarsanız çok varlıklı biriyle evlilikte yapabilirsiniz talih oyunlarında bile şansınız yüksek. loto piyango Gibi kim bilir gökyüzü bu konumdayken denemekte yarar var.
 
BİRİNCİ DEVRE BOĞALAR büyük şans gezegeni jüpiterin nimetlerinden Mayıs ayından itibaren yararlanmaya başlayacaklar çok başarılı iller sunacak çok güzel teklifler alacaksınız bir yakınınızın doğumu veya çocuklarınızdan birinin başarısı sizi sevindirecek...
 
İKİNCİ DEVRE BOĞALAR neptün ve pluton ve jüpiterin desteğini Ekim ayından itibaren hissedecekler tüm eğitim ve kültürel ve sanatsal ve medya ile ikgili konularda büyük başarı var...
 
ÜÇÜNCÜ DEVRE BOĞALAR  Bazı fedakarlıklar yapmak durumunda kalabilirler bazı aile içi ihtilaflar yaşayabilir bazı değişiklikler gündeme gelebilir Satürn Haziran ayında tekrar akrep burcuna dönüş yapacak Eylül ayına kadar akrepte seyredecek aman farkında olun etkileri sert olacağı için  evlilikler ortaklıklar ikili ilişkiler bu süreçte bozulabilir neyseki Jüpiterin desteği bu tehlikeli aylarda sizinle olacak sağlıklı kararlar vermenizi dilerim...
 
ŞUBAT 2015 veya ARALIK ayında çok büyük bir isteğiniz veya  hayaliniz gerçekleşecek 2015 yılını çok mutlu sevinçli bitireceksiniz!
 
Sezgileriniz yatırımlarla alım satım inşaat sektörüyle ilgili çok yüksek olacak ve büyük kazançlar sağlayacaksınız Aynı şanslar sanayide  ve ticarette yükselecek Şayet geçtiğimiz iki yılda bazı iş şansları gerilediyse başarı ibresi aşağıya indiyse Jüpiter istikrarlı bir yükseliş ve başarı vadediyor uranüslede çok uyumlu içiniz rahat olsun.
 
Duygusal hayatınızda artık içinizin rahat etmediği samimi bulmadığınız herkesi hayatınızdan çıkartacaksınız Geçen yılda aynısını yapmıştınız Duygusal bir sorununuz bu yıl son bulacak daha istikrarlı ilişkilere yelken açmak isteyeceksiniz tabiki bekarsanız aşk kapınızı her an çalabilir!
 
Bu kişi sanat dünyasından veya Mali konularla ilgili olabilir ksaca çok güzel işler ilişkiler kazançlar mutlu maceralar...
 
Sizi sadece ve de özellikle yılın ilk aylarında sağlığınıza dikkat etmenizi önereceğim yaza doğru Hasta boğalar çok yemi ilaçlarla şifa bulacaklar!
 
 
BOĞA MART 2015
 
Başarı, kazanç ve şanslar yüksek. Bu ay herşey sizin elinizde değişikliğe açık olun ve hızlı hareket edin. Sağlık, sıhhat, dinamizm hepsi yerinde dediğim gibi hızlı hareket şart; kararlarınızı hızlı düşünüp tartıp ona göre acilen verin.

Özellikle 13'den itibaren şanssınız her konuda yükseliyor. Merkür sizin mal gezegeniniz büyük yardımcınız.  Doğru kararlar vermenizi sağlayacak güçlü kararlar vereceksiniz. Çok olumlu özellikle yatırımlar konusunda düzgün, namuslu, temiz davranışlarınızın meyvesini alma zamanı...

Venüs ve Merkür size göre çok uygun konumda olacaklar merkür 13 Mart'ta balıkta venüs burcunuzda... 17 Mart'ta güçlü destekler alacaksınız belki hükumetlerden belki yüksek mevkideki kişilerden sezgileriniz çok güçlü olacak! Özellikle maddi konularda fırsatları yakalayabilirsiniz...

Güneş tutulması 20 Mart'ta Koç-Balık burcu arasında gerçekleşecek. Bunun size etkisi yok sadece arkadaşlarınıza ait sizi endişelendirecek bazı haberler alabilirsiniz. Bir de aile içinde bazı yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Bazı boğalar kamuya ait bir konuyla ilgilenecek. Aybaşında bazı yargı veya hükumet mercileriyle ters düşerek kendilerini savunma ihtiyacı veya zorunluluğu yaşayacak!

Duygusal olarak 17 Mart'ta venüs burcunuzda bazı olumlu olaylara haberlere işaret aybaşında yaşanan bazı tartışmalara ayrılıklara dargınlıklara son verecek!

Siz yine de sözlere dikkat edin ve kırıcı olmamaya özen gösterin. Belki siyasi belki yargı veya hükumetlerle ilgili olarak uzaklaşmak isteyebilir ani yolculuklara çıkabilir veya çıkmak için sevgiliyle eşle tartışmalara girebilirsiniz!!

Bazı yeni ilişkiler işler sizi sevindirecek heyecanlandıracak. Mutlusunuz yeni konulara işlere ilgi duyacaksınız. Bu ayın en olumlu günleri 12/18 Mart arası çok güçlü destekler alacaksınız 17'sinde venüs burcunuzda seyrine başladığında güzel haberler alacak çok sevineceksiniz

*****

İKİZLER GENEL 2015
 
Devrim niteliğinde değişikliklere hazır olun bazı gezegenlerin etkisi çok güçlü olacak üzerinizde hayatınızı tekrar gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz neler istediğinize nelerden vazgeçmeniz gerektiğine gelecekle ilgili kendinize bir yığın sorular sorabilir hayatınızdan bazı yerleri veya kişileri çıkarabilirsiniz Önemli bir yıl 2015 daha önceki yıllarda büyük önem verip başlattığınız konuları tamamen yok sayabilecek  durumda kalacaksınız Yeni bir sayfa açmak isteyeceksiniz 
Bu değişiklikler bazı kargaşalar yaratabilir bazı tartışmalara sıkıntılara yol açabilir ama her köklü değişiklik yaptığımızda bazı kargaşalarla tenkitlerle Karşılaşmaz mıyız????
 
Yeni yılın ilk gününden 11 Ağustos'a kadar iş ve maddi konularda düzelmeler yapabilirsiniz hiç vakit kaybetmeyin daha iyiye doğru atağa geçebilmek için sakin ve doğru düşünün ve uygulamaya geçin Bu yıl tamamen değişmek isteyecek nerdeyse herşeye yeni bir yön vereceksiniz Kararlarınızı iyi düşünerek vermeniz gerekir bu sayede yatırımlar ve maddi konularda büyük başarı kazanacaksınız İlkbahar geldiğinde yabancı biriyle yeni bir iş ortaklığı yeni bir proje gündeme gelecek belkide yabancı bir ülkeye gidip uzun süre orda ikamet edecek ve çalışma fırsatı bulacaksınız Bazı ikizler çok sım seyahat ederken bazılarınız yabancı kurumlarda çalışmaya başlayacak Bazı devrim niteliğinde davranışlarınız yüzünden işinizle ailenizle duygusal hayatınızla ilgili bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz dikkatli olun!!
 
Bazı ikizler işkerinde büyük konumlara getirilecek hükumet sözcüsü  sefir konsolos veya bulunduğu kurumda müdür seviyesine yükselecek Davranış ve konuşmalar önemli !!
 
Bazı ikizler ara verdikleri eğitimlerine dönüş yapabilirler veya herhangi bir konuda kendilerini eğitmek üzere özel dersler alabilirler Jüpiter hem çok çabuk öğrenmenizi sağlayacak hemde büyük şanslar sunacak Ağustos 11 den itibaren Jüpiterin sert açılarından etkilenmeniz sözkonusu işlerinizle malınızla mülkünüzle ilgili bazı aksiliklere maruz kalabilirsiniz ancak kazanma arzunuz o kadar güçlüki kaderin uyarılarına  kulak verirseniz karlı çıkarsınız.
 
Mart ayı yenilik ve değişim ayı Haziran güzel haberler sürprizler ve kazanç ve başarı ayı Temmuz yine değişim yenilik ve başarı bu böyle Ağustos ortasına kadar devam edecek...
 
Sezgiler çok güçlenecek Ağustostan Eylül ortasına kadar yeni kapılar açılacak yeni işler iç sesinizi dinleyerek neyin daha hayırlı olduğunu bulacak bileceksiniz.
 
Satürnün aksi etkileri geçen yılın son ayından itibaren hissedilmeye başlanmıştı bu süreç biraz uzun 14 Haziran'a kadar sağlığınıza özen göstermeniz gerekecek!!! Daha sonra Eylül ortasından itibaren dikkatli olmanız gereken bir zaman dilimi yıl sonuna kadar sağlıkla ilgili hiçbir konuyu ihmal etmeyin bir doktora görünün !!!! Önemli!!
 
Bu yıl bir ev satıp başka bir ev alma ihtimali yüksek bu konuda stres yaratabilir seçici olacaksınız yada zor seçim yapacaksınız tüm alım satım borç işlerinde dikkatli olun zarara uğramayın!
 
Ters işleyen birşey varsa hemen müdahale edin özellikle birinci derece ikizlerseniz Uranüs ikinci devre ikizlere bazı şanslar sunacak geçen yıldan daha güzel fırsatlar yakalayacaklar ancak bazı yargı hükumet ve yüksek mercilerle ters düşecekler!
 
Üçüncü devre ikizler Uranüs tarafından desteklenecekler yeni güçlü kişilerle tanışma dayanışma fırsatları olacak özellikle yılın ilk yedi ayında bu şansları kullanmanız gerekecek!
 
Duygusal hayatınızda artık esaslı dostluklar arkadaşlıklar birliktelikler ararken size hiçbir yararı olmayan dost arkadaş görünen kişileri hayatınızdan çıkaracaksınız Artık özel hayatınızda istikrarlı bir döneme giriyorsunuz Şimdi ikizler ikiye ayrılacak 1.Bölüm aşık olup evlenip çocuk yapmak isteyecek 2.Bölüm yolunda gitmeyen ilişkilerine son vererek ayrılığı boşanmayı seçecekler Ya öyle Ya böyle Ortası yok Satürn yedinci evinizde seyrederken ikili ilişkilerde evlilikte ortaklıkta bazı sınavlara tabi tutacak ya devam eder bu ilişkiler yada uygun değilse siler bitirir. Umarım hangisi hayırlı ise onu yaşarsınız...
 
İKİZLER MART 2015 
 
Gezegenler büyük değişime işaret ediyorlar köklü değişiklikler yaşayacaksınız bazı tarihler buay
Gelecekte büyük önem taşıyacak... Dikkatle okuyun!! Takipte olursanız gökyüzünün sunacağı nimetlerden derhal yararlanma şansınız olur.

Size uygun olmayan istemediğiniz herşey herkes ve her konudan uzaklaşacaksınız. Uzayıp giden hayata geçiremediğiniz bir işiniz projeniz varsa tam zamanı acele edin!!

Kendinizi en güzel şekliyle ifade edcek gerekirse savunacaksınız. Uzun yollar yurtdışı bağlantılı işler için hareket halinde olacaksınız en uygun günler 1/13 arası Merkür Kova burcnda seyrederken bu tarihten sonra şanslar o kadar yüksek olmayabilir etkiler sertleşecek elinizi çabuk tutmalısınız.

Mars Koç burcunda Oğlak'taki plutonla uyumsuz buda sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğine işaret ediyor bazı ikizler ufakta olsa operasyona maruz kalabilirler veya depresif ruh hali sağlığınızı bozabilir. Dikkat!!! 

20 Mart güneş tutulması sizi etkileyecek özellikle burcun son günlerinde doğduysanız... Bu tarihlerde kendinizi korumaya alın şüphe ettiğiniz projelerden uzak durun çok tehlikeli!!

Aile ve yakınlarınızla şöyle bir on gün geçirin sessiz sakin tutulma zamanı yeni hiçbir konuya başlamayın yakın çevrenizde bazı dost ve iş arkadaşlarınızla ilgili olumsuz haberler olabilir. Siyasi veya ekonomik... Bu da sizin işlerinize sekte vurabilir veya değişim yapma durumunda kalabilirsiniz.

Duygusal hayatınız 17 marta kadar bazı güzellikler vadediyor bir arzunuz gerçekleşecek yeni bir sevdaya yelken açabilirsiniz hatta evlilik yapacak kadar yakınlaşabilirsiniz.

17marttan itibaren Venüs Boğa burcunda seyredecek bu konum şüphelere, endişelere sevkedecek sizi veya maddi konular duygusal hayatın önünde seyredecek!

Ayın ilk haftası Dolunayla birlikte beklenmedik bir kazanç sağlayabilirsiniz.

Güneş Tutulması en çok 18/21 Arasında doğan ikizleri etkileyecek aman sağlık ve selametinize kazalara karşı temkinli tedbirli olun. Ayın ilk yarısında tüm işlerinizi yoluna koymaya bakın...

*****

YENGEÇ GENEL 2015
 
Geçen yıldan çok daha verimli bir yıl olduğunu söyleyerek başlamak isterim değişik olaylarla karşılaşacak yeni girişimlerde bulunacaksınız tekdüze yaşamdan yeni ufuklara maceralara işlere özgürlüğe yelken açacaksınız.
 
Yılı ikiye  bölün Ocak Ağustos arası geçen yılın nerdeyse aynı devam eden bir süreçte olacaksınız sürekli değişim isteyecek ve yeni bir yer veya konum veya iş peşinde olacaksınız Mart ayına işaret eden gökyüzü sizi malınız ve mülkünüz sağlığınızla ilgili uyarıyor sakın tehlikeli ülkelere yolculuk yapmayın yine münakaşaların tartışmaların arasına girmeyin şiddet içeren kişi ve ortamlardan uzak durun aynı etkiler temmuzdan ağustos ortasına kadar devam edecek Dikkatlice bu tehlikeli süreyi geçirmekte yarar var!!
 
Yılın ikinci bölümü Ağustosta başlıyor olaylar lehinize dönüyor gökyüzünün konumu tamamen değişiyor büyük şans gezegeni Jüpiter Başakta seyrine başlıyor bu konum size çok uygun şanslar yükseliyor beklenmedik maddi kazançlar geçmiş yılın ve ayların stresini üzerinizden atıyorsunuz kapalı kapılar artık açılıyor isteyin gerçekleşecek Ağustos ile yılsonu arasında çok güzel teklifler alacaksınız yeni  bir konuma getirileceksiniz eskisinden daha yüksek daha verimli Yatırımlardada çok şanslı olacak maddi kazançlarınızda artacak büyük şans gezegeni Jüpiter yaz ayları da size büyük şanslar sunacak Nerdeyse tüm yengeçler kendilerini çok şyi konumlarda maddi seviyenin yükseldiği bir süreçte bulacaklar.
 
Büyük gezegenler sizi düşmanlarınıza karşı koruyacak Yapmanız gereken yılın ilk yarısında işlerinizi ve yapacaklarınızı tasarlayın ikinci yarısındada meyveleri toplayın böylelikle Astrolojiyi kendinize çalıştırmış olursunuz okuduğunuz bu sağlam bilgileri hayatınızı değiştirmek geliştirmek şansları kullanmak için değerlendirmiş olursunuz.
 
Satürn yay burcunda yılın ilk gününden Haziran ortasına kadar daha sonra geri seyrederek akrep burcuna geçiş yapacak tekrar yay burcunda 7 eylülde seyrine devam edecek...
 
Bu sürede Sağlık önemli çok dikkatli olmalısınız ancak endişe edilecek bir durum yok herhangi bir belirtide doktora başvurmak gerekli !!
 
Satürn size göre aşk gezegeniniz altıncı evinizde seyredecek eşinizin yakınlarınızın sağlığına işaret ediyor Yine duygusal hayatınızda ilişkilerinizde olumlu ılımlı olmaya yönelmelisiniz pozitif düşünün bu çok önemli. Şayet bir doktorsanız Jüpiter yılın ilk aylarında büyük fırsatlar sunacak...
 
Yine yılın ilinci yarısında yurtdışı projeler ve işlere işaret ediyor köklü değişiklik yapma arzunuz çok yüksek olacak Duygusal hayatınız yaz aylarına kadar durağan olabilir daha sonra dışarıya açılma ihtiyacınız olacak yeni arkadaşlar yeni ortamlar şayet bekarsanız ve evlenmek istiyorsanız yaz aylarını tercih edin  Aşk gezegeniniz Satürn altıncı evinizde bütün yıl daha uzun bir sürede bu konumda olacak işyerinde özel hayatınızın değişimine işaret ediyor  ediyor yine işyerindenbirliktelik tanışma fırsatları hatta evlilik zaten bu yıl bir çoğunuz sğrpriz evlilikler yapma imkanı bulacak...

Haziran-Ekim arası bazı maddi sorunlar duygusal hayatınızla bağlantılı olabilir bunu da bir kenara not edin...
 
YENGEÇ MART 2015 
 
Gökyüzünün konumu sizi uyarıyor sakin ve sessiz olmanız kendinize olağanüstü dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz kendinizi yormayın kazalara açıksınız dikkat edin!

Olaylar istediğiniz gibi seyretmiyor eski bir konu veya sorun tekrar gündeme gelerek cannızı sıkabilir ve bazı kargaşaya sebep olabilir! Belki durduk yerde beklenmedik bir harcama gündeme gelir birşeyleri tamir ve tedavi etmeniz gerekebilir! Zulme karşı duracak, birilerini savunmak isteyeceksiniz. Ay başında yapmak istediğiniz konulara engeller gelebilir gizli eller konularınıza müdahale edebilir ancak 13 martta merkürün balık burcunda seyretmesiyle daha olumlu bir sürece girecek anlaşmalar kolaylaşacak!

20 martta güneş tutulması balıkta işyerine işlere işaret ediyor mükemmel ... İşlerinizdeki başarılardan ötürü alkışlanacak terfi edecek ödüllendirileceksiniz bu değişim devrim niteliğinde
Yüksek mevkide bir akrabanızın bu knuda yardımlarını alacaksınız. Ancak aynı sürede hayatınızda büyük rolü olan bir kişinin çekilmesi hastalanması vb.. Bazı kargaşalara sebep olabilir... (bunlar üstleriniz yöneticileriniz müdürleriniz size destek veren kişilerden biri!!!)

Duygusal hayatınızda aile içinde veya sevgiliyle bir duruma son noktayı koyacak üzülseniz de dönüş yapmayacaksınız. Çevrenizdeki herkesin sizi strese sokmak istediklerini düşüneceksiniz. Bazı tartışmalar yaşanacak. Bir arkadaşınızla da yollarınızı ayırabilirsiniz veya bir projeye veda edebilirsiniz!!!

17 martta Venüs Boğa burcunda seyredecek tekrar eski dengenize kavuşacaksınız. Tekrar ilişkiler rayına oturacak. Birçok bekar yengeç biten bir ilişkinin yasını tutuyor olacak ancak yeni sevgili ve ilişkilere de açık olacaklar!

Dolunay 5 martta başakta acil beklenmeyen durumlara işaret ediyor. Değişikliğe hazır olun!

Ay sonuna doğru sağlığınıza dikkat edin 22/26 ayın en şanslı günler...

*****

ASLAN GENEL 2015

Çok olumlu bir yıla girmiş bulunuyorsunuz. İşte Jüpiter Burcunuzda Satürn ile uyumlu hayatınızı kolaylaştıracak ve kapalı kapılar ardına kadar açılacak...

Şanslar yükseliyor Gökyüzü artık destekçiniz aile içinde işlerinizde duygusal hayatınızda maddi konularınızda Jüpiterin Ağustos ayına kadar burcunuzda seyretmesi köklü değişikliklere sebep olacak davranışlarınızda kişiliğinizde bile değişiklik olacak. Bir arkadaşın önerisiyle çok yeni bir işe veya projeye başlayaca ve umulmadık başarı sağlayacaksınız her konuyu inceleyerek  başlayacaksınız.

En güvenilir olanı seçeceksiniz büyük bir özgüvenle her zorluğun üstesinden geleceksiniz. Zaten çok önemli zorluklarda çıkmayacak karşınıza...

Satürn yay burcunda destekçiniz şayet yenilik yapma yeni işlere girme düşünceniz varsa şimdi tam zamanı başlayabilirsiniz...

Astrolojinin en önemli bölümü şanslı günleri olumsuz süreçleri belirleyip davranmak değil mi??? İşte şimdi sizin süreciniz Jüpiterin Ve Satürnün olumlu konumundan istifade etmelisiniz!

Tüm yenilikler bu yıl bol kazanç ve şans getirecek hepsi çok hayırlı bu yüzden start vermelisiniz düşüncelere asla engel korku endişe ve Acaba? Koymadan BAŞLAYIN!

Sanatsal faaliyetler siyaset medya ticaret ve emlak sektöründe uluslararası başarıya ulaşabilirsiniz
Kader büyük fırsatlar sunacak güzel maddi kazançlar yeni ufuklara yelken açacaksınız doğru düşünecek doğru kararlar alacaksınız Bu yıl en dikkatli olmanız gereken konu Emniyetiniz Sağlığınız bunun dışında uyaracağım hiçbir konu yok herşey çok güzel...

Satürnün hiçbir olumsuz etkisi olmayacak sadece Temmuz ağustos arası ve bazı günler eylül ayında birtakım engeller veya gecikmeler sözünde durmayan kişilerle bazı olumsuzluklar yaşayabilirsiniz çok kısa bir süreç!!

Yıl sonuna doğru Satürn Jüpiter'in yanı sıra Uranüs'ün büyük desteğini alacak ve bulunduğunuz mevkiden başka mevkiye taşınacaksınız hareketiniz genişliyor istediğiniz gibi olacak daha doğrusu istediğiniz yerde olacaksınız.

Büyük aşk gezegeni Venüs Aralıksız Haziran ve ekim ayı arasında burcunuzda seyredecek ve duygusal hayatınızla ilgili büyük değişiklik sunacak özellikle Jüpiterle kavuşum yaptığı zaman Haziran Ağustos arası hiçte hesapta olmayan olaylar meydana gelecek ikinci devre adlanlar venüsün ziyaretinden en çok yararlananlar arasında olacaklar inanılmaz ancak hayallerde yaşanan hikayeler gibi bir macera birliktelik yaşayacaklar ilkbahar  yaz arasında bu süreç!!

Yıl boyunca Arkadaşlar dostlar davetler hediyeler ödüller Aileiçinde son bulacak tüm sorunlar havada aşk evlilik şans ve uzun yollar var Gökyüzünün Sürprizleri bu yıl sizindir.

Nisan Mayıs atasında Mars gezegeninin sert açılarına değinmek isterim yine Satürnün haziran ayında Tekrar akrep burcuna birkaç aylık dönüş yapması ve burcunuzdaki jüpiterle uyumduz konumda olması eski bir konuyu tekrar gündeme taşıyabilir olumsuz bir süreç olduğunu söylemeliyim sağlık ve selametinize dikkat edin!!

Olumsuz süreçlerde dikkatli olup kendinizi ve çevrenizdeki dostlarınızı korumaya aldıktan sonra Satürn ve Jüpiter'in nimetlerinden yararlanıp bu yılı inşaat sektöründe Alım Satım Tanıtım Sanat Medya sektöründen büyük kazançlar hatta bir servet elde ederek sonlandıracaksınız yıl boyunca mekan şehir ülke değiştirme arayışınız olacak size göre en uygun olanı kader sunacak...

ASLAN MART 2015

Mart ayı boyunca gezegenlerin olumsuz etkilerinden muafsınız. Kutlarım!

Güneş tutulması 20 martta hiçbir olumsuz etkisi olmadığı gibi bilakis size bol bol güç ve enerji yollayacak kendinizi çok iyi hissedeceksiniz sağlık ve manevi açıdan takılı kalmış sorunlarınıza çareler bulacak ve yepyeni bir devre başkayacak hayatınızda!!

Herşey lehinize dönecek kazanacaksınız geçmiş zararları telafi etme zamanı ne istediğinizin idraki içinde maddi kazançlar elde edecek engelleri aşacaksınız.

Ayın ilk yarısında Venüs ve Mars koç burcunda seyrediyor olacak bu konum size göre çok uygun 16 marta kadar birçok şeyi halletmiş olmanız gerekiyor... Daha sonra mı??

Daha sonraki günlerde mali konlarla ilgili kimseye güvenmemeniz gerekiyor; malınıza, mülkünüze, paranıza sahip çıkın! Hayali projelere sırtınızı dönün yoksa bedel ağır! Kaderin işareti böyle...

İşlere engeller koymak isteyecekler her türlü fenalığı yapsalar dost görünüp düşman olsalar da bu ay siz kazançlı çıkacaksınız kaderden hiçte beklemediğiniz sürprizler mutlu haberler var!

Bazı anlaşmalar gündemde. Uzun pazarlıklar ve tartışmalardan sonra imzalar atılacak. 20 martta güneş tutulması size dokunmuyor ancak çevrenizdekilerin maneviyatı bozuk olabilir stresli olabilirler bunu göz ardı etmeyin. Bu arada tutulmanın en büyük yararı da dost görünen düşmanlarınızın maskelerinin düşmesi buda bir kazanç değil mi?

Duygusal hayatınızda 17 marta kadar davetler sosyal hayatın canlılığı sizi yıldız gibi parlatacak evlilerde bekarlarda ilişkilerinde mutlu bir süreç geçirecekler güzel aşk itirafları güzel sözler duyabilirsiniz bazı dargınlıklara, ihtilaflara el atacak ve bu ay bu olumsuzlukları sonlandıracaksınız.

Gezegenler size sürpriz sunacaklar hiçte beklemediğiniz bir şeye çok sevineceksiniz yine gizli saklı size söylenmeyen ne varsa su yüzüne çıkacak 5 martta ayın konumu maddi konulara ışık tutuyor (bankalarla alakalı özel konular kredi bütçe ayarlaması vb.)

12/14 çok verimli günler... Güneş tutulması 20 martta Koç balık arasında maddi knularda dikkatli olmanız gerektiğine yinede maddi konularda yüksek şanslara işaret ediyor 25/26 şayet medyada veya kamuya ait bir işiniz varsa sevindirici haberlerle ayı bitireceksiniz!

*****

BAŞAK GENEL 2015

Değişik deneyimlerden geçeceğiniz bir yıl olacak Ocak ve Haziran ayı arasında daha sonra Eylül ortasından yılsonuna kadar Satürn bazı konu ve kişileri ve olayları tekrar gözden geçirmenizi sağlayacak hem özel hemde iş hayatınızdaki yaşamış olduğunuz olumlu olumsuz tüm konulara yeni bir bakış açısıyla çareler bulacak yada sonlandıraca hayatınızdan çıkaracaksınız köklü değişiklikler yapmak üzere hazırsınız bunu size Yayda iki buçuk yıllık yolculuğuna başlayan Satürn yaptıracak iyi düşünün itidalli ve adaletli olsun kararlarınız...

Artık astrolojinin içindesiniz verilen yanlış kararların cezasını çekmek yerine doğru düşüncelerin olumlu kararların Mars ve Satürnden büyük ödüllerini Hak edelim...

Jüpiter Büyük şans gezegeni 11 Ağustos'ta burcunuzda bir yıllık yolculuğuna başlayacak...

Nimetlerinden illaki yararlanacaksınız kader size büyük sürprizler sunacak özelliklede yıl sonuna doğru çok güzel düşünün güzel olsun  düşüncelere koyacağımız engeller endişeler Unutmayın!! Yapmak istediğimiz herşeyi tepetaklak eder Dikkat!!!

Satürnün etkileri birinci devre başakları diğerlerinden daha çok etkileyecek Nasıl?? Sağlıkla lgilenmeniz gerektiğine ufakta olsa uyarılar yapacak sizi seven insanları dinleyin kendinize iyi bakın tehlikeli yerlerde ülkelerde bulunmayın oralara yolculuk yapmayın sezgiler çok güçlü olacak ancak bazı zamanlar  dikkatli olmanız sezgilerinizede güvenmemeniz gereken süreçler olacak buyüzden sabır ve sebatla sakin bir biçimde tüm olayları konuları evrakı inceleyerek !!!!

Çevrenizdeki insanlara karşı ılımlı davranarak yaz aylarını ödüllerle geçirebilirsiniz Ancak EYLÜL ayına Dikkat!! Bazı tuzaklar düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz!!!!!

Yılın ilk aylarında barış ve istikrarı sağlamakta zorlanabilirsiniz tanımadığınız yada iyi tanımadığınız insanlara asla güvenmeyin tehlikeli olabilirler malınıza mülkünüze sahip çıkın!

En ince detayına kadar incelemeden hiçbir yatırıma yanaşmayın Ağustos'u bekleyin herşey çok daha verimli ve kolay gerçekleşecek şanslar yükselecek ödüller var!!

Mart ayında başlayacağınız projelerin semeresini yazın toplayacaksınız...

Kuşkusuz bu yıl bazı gerçekleri keşfedecek yepyeni bir düzen kuracak köklü değişikler yapmak isteyeceksiniz Yine yıl içerisinde yargıyla idareyle hükumetle ters düşeceğiniz konular olaylar meydana gelebilir kendinizi savunmak durumunda kalabilirsiniz Yine size tuzak kurmak isteyenler malınıza zarar vermek isteyenler aile içinde ihtilaflar yaşanabilir!!

Şayet Ağustos doğumlu bir başaksanız Jüpiter devrim niteliğinde yenilikler ve güzel sürprizler sunacak şayet uzun zamandır bir hedef uğruna büyük uğraşlar verdiyseniz ödülüde bu yıl alacaksınız Buarada tüm başaklar herkes hikayesine göre bir tür değişiklikler yaşayacak bazı başaklar bazı tedavilere maruz kalacak bazıları stresten kaynaklanan yorgunluklarını gidermek üzere yolculuklar rehabilitasyon merkezlerine başvurabilir!!

Maddi konulara ılık tutmak istersek yine büyük sürprizler yaşayabilirsiniz hiç beklenmedik kazançlar Aileiçinde birinin çok güzel güçlü konumuna çok sevineğinizin habercisi özellikle Nisan ayında bu gelişmeler yaşanabilir ve bu konuma göre bazı kararlar verebilirsiniz!!

Duygusal hayatınıza gelince bazı kişiler hakkında düşünceleriniz değişebilir Eylül ayı yeni kişiler ilişkiler gündeme gelebilir Jüpiter sizi yıldızlaştıracak  Ekim özel ilişkiniz hakkında son kararı vereceksiniz iyi düşünün bazılarınız ailevi sorunlarla eşle sevgiliyle bazı sorunlara maruz kalabilirler bazılarınız hiçbir eylemde bulunmadan sessiz durabilir herkes hikayesine göre ama baştada söylediğim gibi kararlar çok uzun düşüncelerin ürünü olmalı!!

Birinci devre başaklar yılın ilk aylarında gökyüzünün olumsuz konumundan etkilenmeyecekler
Jüpiterin nimetlerinden fazlasıyla yararlanacaklar Sadece aileiçindeki tartışmalardan uzak durmanız gerekecek ... Özellikle de ilk iki ayda kendinizi eskisi gibi güçlü hissedemiyor olmanız..

İkinci devre başaklar Satürnün olumsuz etkilerine Ekim kasım aylarında maruz kalabilirler psikolojik sorunlar veya işlerle ilgili çözümsüz durumlar meydana gelebilir veya bir yakınınızın sağlık durumu endişe yaratabilir ..

Üçüncü devre başaklar sakin bir yıl geçirecekler Satürn'ün hiçbir etkisi olmayacak  sadece yaptığı yanlış varsa cezalar alabilir kendini savunmak durumunda kalabilir veya evliliğinde ihanet nedeniyle bazı olumsuzluklar yaşayabilir.

BAŞAK MART 2015

Marsın olumsuz etkileri sona erdi. Özgürleşeceksiniz tüm maddi ve manevi sıkıntılardan kurtulmak üzere yeni formüller icad edecek ve çoğunda da başarılı olacaksınız. Gökyüzünün konumu yarım kalmış işler için çok uygun tamamlayabilirsiniz!

Bazı başaklar işlerini bırakıp başka işlere geçebilir veya tayin edilebilirler bu sizler için çok hayırlı olacak Marsın olumsuz etkileri sona erdi ancaaak.. Güneş tutulması 20martta bu tutulmanın etkileri bakın neler... Bir akrabanın aranızdan ayrılışı veya önem verdiğiniz birinin sağlık durumu!! Bu kişi erkek olacak büyük ihtimalle siz yardıma koşacak ve de bu kişi için üzüleceksiniz. Tabiki bu bütün dünyadaki başaklar için sözkonusu değil; hikayesine göre herkes haritasına göre... Ancak başak burcu horoskopu bunu gösteriyor veya bu tutulma iş değişikliğine işten ayrılmaya veya işiniz son verilmesine işaret böyle bunlara benzer bir deneyim var...

Bu tutulma sizin değişim sürecinizi başlatacak yine maddi anlamda bazı sıkntılara işaret ediyor eşin veya sevgilinin maddi durumu...

Merkür 13 martta balık burcunda bazı kargaşaya sebep olacak sanki saklı gizli konular var bir gizem, sizden saklanan!!! Yine bazı gizli kalmış konularla ilgili suçlanabilir ve kendinizi savunmak zorunda kalabilirsiniz.

Duygusal hayatınız 17martta venüsün boğada seyrine başlamasıyla sizinde gönül işleriniz yoluna girecek. Yüzünüz gülecek hayatınıza bazı kolaylıklar ve destekler gelecek başaklar bu süreçte duygusal hayatlarıyla ilgili önemli kararlar alacaklar bu geleceğinizle ilgili olacak bu yüzden acil kararlar vermemenizi tavsiye ederim.

Bazılarınız özellikle bekarlar maceralara açık olacaklar eşle ilgili bir buluşma!! Gizli bir durum!!! Ortalığı karıştırabilir!! Venüs tutulmayla birleşecek bu da çoğu başakların özel hayatında değişikliğe sebep olabilir... Hayırlısı!

*****

TERAZİ GENEL 2015

Bir çok terazi burcu insanı  son dört yıldır büyük deneyimler yaşadılar çok büyük sınavlardan geçtilerçok büyük değişiklikler yaşadılar 2014 yılındada şampiyonluklarını ilan ettiler devrim niteliğindeki köklü değişiklikler artık rahata ermelerini kaostan çıkmalarını sağladı.

Bu yıl günyüzüne çıkıyorsunuz. Özgür, ferah ve mutlu yeni ufuklara doğru şimdi çizeceğiniz seçeceğiniz yollar geleceğiniz için önemli sert zemin üzerine kuracağınız geleceğiniz sizi kamuya ait tüm işlerinizde ön sıraya çıkaracak Sanatçı siyasetçi vbiç sesinizi dinleyin bu yıl geçmiş yıllardan çok daha fazla verimli olacak tüm rakiplerinize fark atacaksınız.

Büyük şans gezegeni Jüpiter ağustos ayına kadar size destek verecek koruma altına alacak uygun zamanda uygun mekanlarda ol anızı sağlayacak kısaca büyük şanslardan illaki yararlanacaksınız  hemde fazla kendinizi yormadan üzmeden sadece gelen fırsatların farkında olup değerlendirerek.

Ancak yılın ilk beş ayı işle ilgili konularda dikkatli olmanızı öneririm özellikle Şubat Mart Nisan aylarına yine Temmuz ayına illerinizle siyasi görüşünüz birbiriyle ters düşebilir ve siz zarar görürsünüz en iyisi siyaset adamı değilseniz bu konu ve tartışmalardan uzak olmalısınız yılın son aylarında tüm kayıplarınız ve sıkıntılarınız telafi olacak seneyi çok mutlu bitireceksiniz yepyeni bir sayfa açacak kendinizle iftihar edeceksiniz Bu sürprizleri ödülleri İstikrarlı düzenli çalışarak elde edeceksiniz vede tek başınıza çalışarak değil grup çalışmaları başarıya götürecek inandığınız sevdiğiniz dostlarınızla çalışmak çok işinize yarayacak dost gibi görünen düşmanlarınızada dikkat edin hayali projelerle başınıza olmadık işler açmasınlar.

Bu yıl geçen yılda rahatsızlık veren nerdeyse herşeyden kurtulacaksınız bazı baskılar sizi yormuş ve üzmüştü yılın ilk aylarında kendinizi daha özgür hissedecek yeni hedeflere odaklanacaksınız.

Çok yeni işler fırsatlar kader yeni karlı bir yatırıma işaret ediyor pazarlıklar anlaşmalar imzalar hepside çok hayırlı  Uranüsün ters etkileri sona erdi engelleri bitti Jüpiter Aslanda seyrederkende 11 Ağustos'ta Başak'ta yolculuğuna başladığında her türlü yardımcı ve destekçiniz yeni çareler ve bol maddi kazançlara işaret ediyor  Bazı değişik fırsatlardan yararlanabileceksiniz buyıl mesela bir kurumun içindeki kargaşa veya olumsuz bir durum size hayırlı bir iş bir proje ve kazanç olarak dönecek !!!!  Gökyüzü yılboyu büyük maddi kazançlara işaret ediyor güçlü nüfuzlu kişilerinde desteği olacak bu kazançlarda belki aileden de gelen bazı maddi sürpriz kazançlar olabilir.

Satürn Yay'da seyrediyor size destekler yağdıracak konumu size göre çok uygun 11 Ağustos'a kadar Aslan'da seyredecek olan Jüpiter'le de çok uyumlu... Her türlü yeniliğe başlayabilirsiniz özellikle kamuya ait işlerde yıldızlaşacaksınız siyaset sanat medya...

Birinci devre Teraziler Uranüs'ün ters etkilerinden kurtulacaklar İkinci devre Teraziler de büyük olumlu değişiklikler yaşayacaklar Üçüncü devre Teraziler Satürn'ün sert açılarından kurtuldular belki yazın birkaç aylığına tekrar Satürnün Akrep'e dönüş yapmasıyla bazı eski sorunlar kısa süreliğine tekrar meydana gelsede süreç geçici endişe etmeyin!!

Özel hayatınıza gelince sağlıkla ilgili sorunlarınız sona eriyor Maneviyatınız güçleniyor  bekarlar kendilerine uygun ruh eşleriyle karşılaşma ihtimali çok yüksek duygularınız tazelenecek sanki yeniden doğmuş gibi.  Bir dostunuzun kaybı sizi üzebilir; yokluğunu hissedeceğiniz biri olabilir. Aklınıza hemen ölüm gelmesin belki sudan bir sebeple bir tartışma sonucu ayrılıkta olabilir...

Aşk bu yıl kapıda mutlu olacaksınız bazılarınız gizli bir ilişki yaşayabilir Dikkat!! Beklenmedik bir ayrılığa boşanmalara sebep olacak olaylara karşı temkinli olmalısınız !!!

Venüs Aralıksız dört ay aslan burcunda seyrederken sizede duygusal anlamda büyük fırsatlar güzellikler sunacak vede değişiklikler  bir sayfayı kapatıp yepyeni bir sayfa açmanıza destek verecek gökyüzü çok güzel bir yıl olacak Müjdeler Olsun!

TERAZİ MART 2015

Mart ayını özetlemem gerekirse Güneş tutulması doğrudan etkileyecek. Mars olumsuz etkiler yollayacak!!!! Bu durumlarda sakin olmak sessiz davranmak; sağlığınıza özen göstermek şart.

Yakıcı, kesici aletlerle çalışırken araba kullanırken aman dikkat!!

Bu arada çevrenizde malınıza, mülkünüze, kazancınıza göz dikenler olabilir. Hiçbir proje bu dönemde size cazip gelmesin gelecek aya kadar. Yine de herşey olumsuz mu? Hayır tabiki değil...

Çok yüksek şanslar işlerinizde sosyal hayatınızda size destek olacak! Kayıp eşya, cüzdan, mal gökyüzünün size nasihati herşeyinize dikkat edin!

Yeni bir işe başlamanız mümkün sanki daha eskiden çalıştığınız bir kurum size dönüş yapacaklar ve tüm isteklerinizi kabul edecekler bu ay olacaklar sizi şaşırtabilir o kadar güzel yeterki siz kendinizi koruyun.

20 Mart Güneş tutulması koç ve balıkta işyerinde olağanüstü hareket ve değişiklik olabilir bu tutulma yeniye işaret ederken bir ilişkidende ayrılacağınıza işaret ediyor.

Venüs bu ara Koçtaki uranüsle komşuculuk yapıyor bu konum özel ve evlilik hayatınızı etkileyebilir bazı değişiklikler istikrarsızlıklar yaşanabilir.

Siz sessiz kalın olaylar büyümesin düşünceleriniz tasarımlarınız rağbet görmeyebilir sıkılmayın tedirgin olmayın gelecek ay süreç değişecek...

Duygusal hayatınızdada sükunetle karşı tarafı dinleyin acele davranmayın stresliyken karar vermeyin bu durumun tek sebebi gökyüzünün konumu ve geçecek!!! diye düşünün.

Şayet yolunda gitmeyen bir ilişkiniz varsa bu sürede son bulur. Dolunay ayın ilk haftasında gizli işlere hırsızlara dolandırıcılara hayali projelere ışık tutuyor sakın inanmayın kendinizi malınızı paranızı korumaya alın24/26 Mart çok şanslı günler... 27/29gerekli olsa bile hiçbir tıbbi müdahaleye operasyona yanaşmayın!!

Lütfen ay sonuna kadar çok dikkatli davranın gelecek ay baharla birlikte köklü değişikliğe hazırlıklı olun!!

*****

AKREP GENEL 2015

Bu sene geçmiş son üç yılın Satürn'ün verdiği zorluklarından kurtuluyorsunuz. Engelleri aşıyorsunuz. Yazın; Haziran-Eylül arasındaki devrede eski bir sorunun gündeme gelmesi sizi biraz huzursuz etse de üstesinden gelme gücünü bulacaksınız.

Değerli fırsatları yakalamaya yardımcı olacak olan hislerinizin yükseldiğini farkedeceksiniz. Jüpiter Ağustos ayına kadar ters konumda bulunduğundan acele kararlar vermeniz gerekir. Bu devrede sözlerinizi özenle seçmenizde hayır vardır.

Sosyal yönden harekerli bir yıla gireceksiniz. Tanışacağınız kişiler gerek maddi durumunuza gerek iş durumunuza katki sağlayacak pozisyonda olacak. Duygusal yönden beğenip seveceğiniz biriyle tanışıp hayatınızı birleştirme kararı alıp; evliyseniz eşinizin maddi kazanımlarından faydalanacaksınız.

Yılın ilk ayları eğitimle ilgili kariyerinizde yükselme şansı görünüyor. Sağlığınızla ilgili sorunları göz ardı etmeyin. Nisan ve Mayıs'ta karşılaşacağınız zorluklar hariç bu yıl uzun yolculuklar için uygun bir yıl olacak.

Ağustos'tan sonra karşınıza çıkacak hukuksal sorunlarla başa çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Tehlike ve risklere karşı hazırlıklı olun.

Duygusal açıdan bu yıl özellikle Haziran-Ekim arasında hayatınızda kimin kalıp kimin gitmesi gerektiğine karar verebilirsiniz. Kendi ailenizde ya da yakın çevreden çocukla bağlantılı bir habere sevinebilirsiniz. Bu yıl sizi seveni seçip, sevmeyeninizi hayatınızda çıkarma yılı olacak.

AKREP MART 2015

Önce güzel haberi vermek isterim balık burcunda yaşanacak güneş tutulmasının hiçbir olumsuz etkisi olmayacak!

Dinlenmeye, istirahat etmeye meyilli olabilirsiniz dikkatli olun bu bazı maddi kayıplara sebep olabilir bu ayın ilk yarısı böyle!!!

Mart 12 den sonra Merkür balık burcunda seyredecek çok ferahlamış hissedeceksiniz daha sonra 18 marttan sonra venüs boğada bu konum size göre çok uygun bir konum!

Böylelikle tüm istek ve projelerinizi sıralayın ve ayın ikinci yarısında durmayın başlayın düşünceler berrak sizi onaylayacaklar. İsteyin, olsun büyük gezegenler olumlu konumda oldukları süreci takip edip isteklerimizi hayata geçirmek üzere yola koyulmamız gerek!

Şayet yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa fırsatlar çok büyük tüm zorlu yolları aşma gücünüz olacak bir yıldız gibi parlayacaksınız sizi dinleyecek onaylayacaklar.

Bu süreçte böyle bir hikayeniz varsa yargıya başvuracaksınız bir davanın reddini isteyecek veya bir şikayette bulunacaksınız  jüpiter aslanda geri seyrinde bir yandan güzel haberler sürprizler taşırken biryandan stresli ve yorgun hissedebilirsiniz rakipleriniz çok güçlü herşeyin farkında olun özellikle ikinci devre Akrepseniz daha da hazırlıklı olun!

Ayın ikinci yarısında yeni bir işe başlama olasılığı çok yüksek bazı akrepler için... Bazılarınız hükumetlerden yargıdan bazı mallarına maddi konularına çareler bulacaklar. Bazıları sözlerinde durmayacak canınızı sıkacaklar sakın sinirlenmeyin sözleriniz yakıcı olmasın ay sonuna kadar kendinizi sakinleştirin!

1/12mart arasında bazı konular olumsuz gibi görünsede sonuç çok güzel olacak endişelenmeyin.
Duygusal hayatınızda 13marta kadar çalkantılı olabilir bu süreden sonra 18 mart en romantik günlere güzel vakitlere işaret ediyor.

Aile içinde münakaşa yaşanırsa tenkitlerinizde dikkatli olun olaylar büyümesin... 20 Mart'ta balık burcunda güneş tutulması meydana gelecek bu sizler için yeni başlangıçlara güzel maddi kazançlara işaret ediyor maddi konularda yıl boyunca temkinli ve tedbirli olmanız gerekiyor. Unutmayın malınızı, paranızı koruyun sahip çıkın!

*****

YAY GENEL 2015

Bir devreyi kapatıp yeni bir devreye başlayacaksınız Satürn yaklaşık ikibuçuk yıl burcunuzda seyredecek ve değişik deneyimlere sınavlara değişikliklere tabi tutulacaksınız ve bu sayede eskiye eski anlayış ve düşüncelerinize bir sünger çekip yeni ufuklara yeniliğe doğru yönünüzü değiştireceksiniz Bundan böyle sizi mutlu etmeyen anlayış ve adetlerinize ters dülen herşey ve herkesten vazgeçeceksiniz.

İşlerinizde ve özel hayatınızda büyük ani değişikliklere maruz kalacak önce üzülecek ama daha sonra sizin için ne kadar hayırlı olduğuna şahit olacaksınız.

Satürn yatırımlarla ilgili sizi uyarıyor enine boyuna düşünmeden etüd etmeden hiçbir girişimde bulunmayın malınızı mülkünüzü koruyun paranıza sahip çıkın hayali projelerle sizi kandırmasınlar...

Haziran ortasından 18 Eylül'e kadar Satürn yine eski konumunda olacak yani akrep burcunda
Büyük sorumluluk altında hissedeceksiniz kendinizi daha olgunlaşmış olaylara daha değişik bakan biri bu yüzden sıkıntılı kuruntuluda hissedebilirsiniz Zaten Satürn'ün görevi de olgunlaştırmak alışılagelmişi değiştirmek değil mi??

Fakat güzel haber yine Satürn'ün diğer gezegenlerle uyum içinde olması Ağustos'a kadar yeni işler büyük maddi kazançlar işyerinde ek gelirler veya mutlu haberler uzun yollarda büyük şanslar yeni ev yeni ikamet yeri belki de yeni şehir yeni ülke...

Talebeyseniz büyük başarı sağlayacaksınız Bir siyaset adamıysanız veya sanatçı veya medyada bir isimseniz gözler üzerinize çevrilecek Burda en önemli konu şanslı süreçleri takip edip ona göre şansınızı iyiye kullanmak!!!!

Jüpiter sizin gibi ateş burcu olan dost burcunuz Aslan'da seyredecek 11 Ağustos'a kadar bu konum büyük fırsatlar sunacak yollar ve ilişkiler yurtdışı hiç beklenmedik kazançlar sürpriz gelişmeler olacak hayatınızda şaşıracaksınız yeni güçlü kişilerle tanışma fırsatları bulacaksınız bu gelişmeler yılın ilk yedi ayında süratle yaşanacak gelişmeler belki de hiç aklınızda yokken yurtdışında yaşamaya başlayacaksınız ve bulunduğunuz konumdan çok daha önemli konumlara getirileceksiniz. Özelikle de İkinci ve Üçüncü devre Yay burcuysanız Mart ayı tüm yaylar için dönemeç ayı olacak yeni ufuklara açılma süreci...

Haziran ayında bazı engellerle karşılaşsanız da Ağustos ve Eylül arasındaki süreçte çok olumlu işler haberler sağlığınızda bu süreçte özellikle uzun süre hasta olanlara müjdeli haberler olacak...

Ağustos 11 gökyüzünde önemli bir gelişme yaşanacak oda Jüpiterin aslanburcundan ayrılıp Başak burcunda seyretmesi!! Satürnle birlikte burcunuza göre sert açısı olacak !!! Bu yüzden bu tarihten itibaren öncelikle sağlık ve selametinize ayrıca yatırımlarınıza malınız mülkünüz ve paranıza Dikkat!! Yine jüpiterle neptünün birbiriyle ters etkileşimlerinden dolayı işlerinizde bazı aksaklık anlaşmalarda terslikler işyerinizde yeni düzenler hiç hoşunuza gitmeyecek gelişmeler!!

Ekimde bu konum dahada sertleşebilir daha sonra Kasım ortasından itibaren rahat bir nefes alacaksınız Aralık ayında yeni çareler arayışında olacaksınız. Gökyüzünün sert açılarından en fazla Birinci devre Yaylar rahatsızlık duyacaklar...

İkinci devre yaylar ve üçüncü devreler olumsuz etkilerden muaf olacaklar...

Duygusal hayatınıza gelince sonbahara kadar bir yıldız gibi bütün gözlerin üzerinize çevrileceği bir süreç bekarlara söz nişan evlilik vadediyor .. Sizi üzen rahatsız eden vede artık istemediğiniz kişileri tek tek hayatınızdan çıkarıp rahatınıza bakıyorsunuz...

Sıradışı kişiler ilginizi çekecek yabancılar başka ırktan başka dinden birisi hayatınıza girebilir...

Birden evlilik kararı verebilirsiniz ... Venüs kesintisiz uzun bir süre aslan burcunda seyrederken sizde ve ailenizde sürpriz gelişmeler yaşanacak yeniden uyanma ve bazı konulara olaylara başkaldırma ve özgürlük arzuları gündemde olacak Yine çocuk isteyenler bu süreçte güzel bir müjde alabilirler...

Kaderin nasihati sizi üzecek yoracak kişilerin peşine gitmeyin samimi olmayan hiç kimseye yanaşmayın karşınızdaki kişinin sözleriyle duyguları birbirine senkronize olsun...

YAY MART 2015

Gökyüzünün konumundan yararlanma zamanı!!  Takılı kalmış, engellenmiş ne varsa hayatınızda
işte şimdi düzene sokma vakti! Şartlarınzı zorlayın, özgürleşin uzun zamandır yapmak isteyip yapamadığınız herşeyi gözden geçirin süreç çok uygun çok güzel... İşler, projeler yolda şayet iş arıyorsanız mart ayında anlaşmanızı yapabilirsiniz... Maddi konular da yoluna girecek!

Yatırımlar araştırmalar yolculuklar buluşmalar tartışmalar hepsi olumlu... Mars koç burcunda enerji pompalıyor adeta yeni işler yeni arkadaşlar dinamiksiniz mutlusunuz... 17 martta Venüs Boğa burcunda size pozitif enerji ve cazibe katıyor başvurduğunz her konudan olumlu cevaplar alacaksınız özgüveniniz çok yüksek olacak!

Bazı öğütleri dinleyin çok işinize yarayabilir. Şayet yatırım veya işleriniz için kredi ihtiyacı olursa bu sorununuzda kolayca hallolacak sizde dostlarınıza arkadaşlarınza yardımcı olacaksınız.

Tam güneş tutulması 20 martta iki evde gerçekleşecek. Koç ve balık değişikliğe işaret ediyor (iş yerinde bazı üstler veya müdürler...). Belki de aile hayatınızda dğişiklik olacak çocuklarnızdan biri iş veya şehir değiştirebilir. Tabii çocuğunuz varsa... Belki de siz ikamet yerinizi değiştirecek önce şaşıracaksınız ama daha sonra bu durumun size hayırlı olduğuna şahit olacaksınız.

Duygusal hayatınızda da eşle, sevgiliyle muhabbet içinde olacaksınız. Bekarlar müstesna bir kişiyle tanışıp yeni bir ilişkiye yelken açabilir ay boyunca mutlu toplantılar güzel haberler sizi mutlu kılan kişilerle bir arada olma fırsatı olacak! Ayın son haftası çok güzel sürprizler haberler var sizi ön sıraya taşıyacak 28/31 en şanslı günler

*****

OĞLAK GENEL 2015

Çok önemli bir yıl olacak 2015! Sizin için geçen dört yılın olumsuzlukları son buluyor yepyeni bir sayfa açacaksınız hayatınıza kara bulutlar dağılmaya 2014 ün son aylarında dağılmaya başladı ama buyıl tamamen özgürlüğünüze kavuşacaksınız Beklentinizin fevkinde kazanç ve başarılar sizi bekliyor.

Beğenileceksiniz, takdir görecek alkışlanacaksınız bulunduğunuz yerden ayrılarak çok daha güzel yerlere taşınacak belkide başka bir ülkeye gideceksiniz hepsi sizin için hayırlı...

Kısaca son yıllarda kapanan kapılar yeniden açılıyor sosyal hayatınız hem renkleniyor hemde genişliyor. Satürn geçen yılın son haftasında Yay burcundaki yolculuğuna başkadı bu konumun size hiçbir olumsuz yönü yok hatta çok yararı olacak çok iyi düşünerek karar verdiğiniz sürece
Yılın ilk haftaları ayları size bir ölçü olmasın Bazı gecikmeler engeller yerinde saymalar sizi yıldırmasın Sabırla silahlanın Nisan ayı geldiğinde bu satırları hatırlayın istediğinizi elde edecek kendinizle iftihar edeceksiniz.

En önemli haberimde 11 Ağustos'ta büyük şans gezegeni Jüpiter dost burcunuz başakta yıllık seyrine başkayacak bu knum size başarı ve fırsatlar ve büyük maddi kazançlar sunacak Burcunuzdaki plutonla balıktaki neptünle tüm büyük gezegenler size olumlu etkiler gönderecek maddi konular gündemde olacak yatırımlar yapacaksınız çok güzel mallarınız lacak tekrar eski neşeniz güveniniz yerine gelecek ve bu sürprizleri çokta mücadele cermeden yorulmadan elde edeceksiniz Sonbahara kadar gerçekleşecek olaylar peşpeşe...

Bütün bu sürprizleri olumlu olayları yaşayacaksınız ama hiç bir sorun yaşanmayacak diye birley yok!!! Bazı kanuni konular mahkemeler davalar bazı engeller gecikmeler tabii ki canınızı sıkacak bu tip olaylar mart ayında yaşanabilir bazı moral bozuklukları hassasiyetler!!

Yine Temmuz ayı bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz ve engeller daha sonra Ağustos ve Ekim büyük sürprizler sunacak büyük kazançlar elde edecek mutlu olacaksınız. 11 Ağustos'tan sonra hayatınız değişiyor projeleriniz hayata geçiyor işlerinizi yoluna koyuyor orta yolu buluyorsunuz şans sizden yana yeni gelişmeler olacak hayatınızda ödüller alacak çok sevineceksiniz şöyle izah edeyim düşüncenizin üstünde bir başarı ve kazanç elde edeceksiniz fırsatları kaçırmadan değerlendirecek...

Ailenizle ilgili kişi ve çevreden fazlasıyla istifade edeceksiniz. Alım satım işlerindede başarılı olacaksınız. Bazı oğlaklar mirasla ilgilide şanslı olacaklar veya bir miras konusunu idare edecekler Duygusal anlamda istikrarlı ilişkileri geçicilere tercih edeceksiniz. Maceralardan uzak bir hayatı tercih edeceksiniz şartlar eski sevgiliye dönüşü işaret ediyor. Şubat ayı sosyal hayatınızın canlanması açısından çok önemli ancak enşanslı ay ağustos ayı olacak ilişkiler açısından Ekim ayıda şanların yükseleceği bir ay ama Aralık yıldızlaşacağınız ve kendinizden farklı biriyle kültürel din ülke açısından yeni bir aşk hikayesine yelken açabilirsiniz.

Ailenizin etkisini bu yıl üzerinizde epey hissedeceksiniz size bazı değişikliler yaşatacaklar yer değiştirmek taşınmak gibi bazı tartışmalar münakaşalar aile içinde yaşanabilir. İstemediğiniz konu kişi mekanları artık hayatınızdan silme zamanı...

OĞLAK MART 2015

Uranüsün Plutonla; Marsın Plutonla yine Venüsün Plutonla ters etkileşimden kaynaklanan bazı olumsuzluklardan söz etmeliyim. Durmadan Pluton dedim ve de Pluton burcunuzda... Bu konum sizin için ne demek??

Bazı zorluklar gündeme gelebilir ve siz bunlarla baş edemeyebilirsiniz eski ve yeni can sıkan olaylar bunlar!! Yine Mars'tan dolayı bazı kazalara açık olacağınızdan çok dikkatli olmalısınız kendinize dikkat etmeniz ve kaderi zorlamamanız gerektiğine inanmanız gereken bir süreç!!

Şunu belirtmem gerekir sıkı durun, sakin olun, zorlamayın gelecek ay süreç bimiş olacak. Siz zaten akıllı, sabırlı, sabit bir kişiliksiniz uymayın gezegenlerin oyununa...

Yargıyla hükumetle nüfuzlu kişilerle aman ters düşmeyin dediğim gibi gelecek ay meyveleri toplayabilin sağlığınıza dikkat edin!!

Mart 13 Merkür balık burcunda seyredecek venüs 17 martta boğa burcunda biraz ferahlama hissedecek bazı sorunlara çareler bulacaksınız yani ayın ikinci yarısı daha olumlu geçecek.

Duygusal anlamda 17 sine kadar soğukluk yaşayabilir; eşten sevgiliden uzaklaşabilir ya da tam tersi yaşanabilir bazı yeni kişilerle derin izler bırakacak konuşmalar, buluşmalar yaşanabilir.

Dolunay 5 martta Başak burcunda stresinizi dağıtacak işaretler var daha iyi hissetmenize yarıyor bu dolunay...

20 Mart'ta güneş tutulması Koç- Balık arasında gerçekleşecek. Tesiri size göre çok yüksek özellikle burcun ilk günlerinde doğduysanız tutulma üçüncü ve dördüncü evinizde gerçekleşecek!! İşlerinize işaret ediyor ve de aileye... Yani bu konularda bazı olumsuzluklar, haberler, değişiklikler yaşanabilir. Bazı mali konularda sıkıntılara; eşle veya akrabalarıyla ilgili mali sorunlara da işaret! Sakin ve sessiz bu süreci bitirin 28/29'unda sona erecek... Bu satırlar sadece temkinli olmanız; olmsuz zamanlarda dikkatli olmanız için yazıldı. Tekrar ederek; korkuyla, endişeyle, enerjinizle tetikleyip hayata geçirmek için değil...

*****

KOVA GENEL 2015

Bu yıl güçlü etkiler sözkonusu Satürn'ün sert açılarından kurtulacaksınız yaklaşık iki yıl süren istikrarsızlık dönemi sona erdi. Sadece Jüpiter'in sert açıları bazı olumsuzluklar yaratabilir buda yaz aylarının ortasına kadar sürse de diğer gezegenler dostça davranacak ve tüm konularınızda destekçi olacak Siz sadece sağlığınızla ilgilenin dinlenin stresli ortamlardan kaçın! Yılın son aylarına yaklaştığınızda sorunların çözüldüğünü yok olduğunu göreceksiniz kendinize olan güveniniz artacak ve sanki yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Acıları yaşanmış olumsuzlukları geride bırakarak...

Bu yıl sezgiler çok güçlü olacak işlerinize dört elle sarılacaksınız üstleriniz müdürleriniz ve işlerinizde söz sahibi kişilerin dikkatini ve beğenisini ve takdirini kazanacaksınız.

Size güvenecekler beğenecekler destekleyecekler dini siyasi ve yargıyla ilgili mercilerle ters düşmemeye gayret edin tartışma yaratacak konulara girmeyin!!

İstediğiniz değişiklikleri Şubat Mart ayı arasında yapabilirsiniz daha sonra Haziran ayında.

Kader uyarıyor temmuz eylül arası sessiz sakin süreci geçirmeye bakın daha sonra yılın son üç ayı sürprizlerle dolu ödüller peşpeşe çalacağınız tüm kapılar açılacak ve gönlünüzün istediği gibi projelere imzalar atacaksınız yıllar önce başlattığınız işler konular şimdi hayat bulacak.

2015 büyük fırsatlar sunacak başarıyı yakalayacaksınız.

Yılın ilk 8 ayı sizden beklenen aceleci olmadan sakin çalışmak sakin kararlar vermek sizi hedefinizden uzaklaştırmak isteyenlerden uzak durmak yasalara aykırı hiçbir işe yaklaşmamak bedeli ağır ödememek için Ağustos ayından itibaren kendinizi özgürleşmiş hissedecek ve yeni gelişmeler yaşayacaksınız şanslar yükselecek özellikle ikinci devre kovalar Uranüs Venüs ve Jüpiterin uyumundan faydalanacaklar ziyadesiyle !!! Belki önemli bir ortaklı ortak başarılı işler veya geçmişte yapmış oldukları çalışmaların meyvelerini toplayacaksınız büyük kazançlar yolda yaz ayları en şanslı zaman dilimi sizin için...

Üçüncü devre kovalar çevrelerindeki güçlü ve başarılı kişilerin desteğiyle güzel iş teklifleri alacak çok olumlu anlaşmalara imzalar atacaklar buda hemen yılın ilk aylarında gerçekleşecek.

Birinci devre kovalar Satürnden en çok yararlanacak kişiler olacaklar hem özel hem işleriyle ilgili büyük gelişmeler kaydedecekler. Yepyeni bir proje yaz aylarında hayata geçecek yine de Ocak Haziran arasında gelecek fırsatları değerlendirmek gerek...

Tüm kovalara uyarım hayali proje satanlara illegal işlerle uğraşanlara prim asla vermeyin sadece zaman kaybedersiniz...

Duygusal hayatınıza gelince artık size göre olmayanı silecek bir daha hayatınıza sokmayacaksınız en ufak bir sorununuzda eşinizle tartışmaya başlayacaksınız...

Bazılarınız ikilem yaşayacak veya olaylar sizi o yöne itecek bazılarınız eşlerinin rahatsızlıklarıyla veya moral bozukluğuyla ilgilenecek Bekarlar sıradışı  ilişkilere yelken açacak Venüs gezegeninin aynı konumda uzun süre kalması çok büyük bir aşkı müjdeliyor veya evliliği..Tüm kovalar için!!!
Yine çocuk isteyen kovalara bu yıl sürpriz bebek...

Yine rutin beraberliklerden hoşlanmayan kovalar için kader hayallerindeki kişiye rastlama imkanı olduğunu müjdeliyor 2015 duygusal anlamda çok güzel başlayacak venüs burcunuzda seyrederken tadını çıkarın  daha sonra Şubat sonu Mart ortasına kadar  Ve nihayet yılsonuna doğru Ekimden aralık sonuna kadar nerdeyse tüm hayalleriniz gerçekleşecek!!!

KOVA MART 2015

Mart'ta Balık'ta gerçekleşecek Güneş tutulmasının size hiçbir etkisi olmayacak. Bu Mart ayında canınızı sıkan değişiklikler olursa bilin ki sizin hayrınıza teselli ediyor, bu değişiklikler önünüze yeni kapıların açılmasını sağlayacak. Bu tutulma Anne- baba- kardeş veya çocuklarla ilgili olumlu haberlere veya büyük malların satışına sizi sevindireceğe işaret ediyor.

İlişkiler ön planda bazı toplantılar davetler projeler hepsi gündemde ve size hizmet edecek beğenileceksiniz! En şanslı zaman dilimi martın 1/17 arası faydalanın hızlı gezegenler uranüs ve satürnle kavuşacağı için büyük başarı sağlayacaksınız. Yurtdışı bağlantılı işler için davetler alabilirsiniz pazarlıklar gündemde yerinizi sağlamlaştırmak için uğraş zamanı başaracaksınız.

Mart ayı çok güçlü olumsuz etkiler taşıyor ancak size etkisi yok muafsınız Tebrikler!!

1/17 aradında dıygusal hayatınızda yolunda olacak yeni fırsatlar ve ilişkiler gündeme gelecek 17 sinden sonra aile içinde ihtilaflar gündeme gelebilir burda sizden sakin olmanızı gerektiren durumlar sözkonusu barışı sağlamak size düşüyor sizde gökyüzünün etkisiyle köprüleri yıkarsanız olaylar büyüyebilir. Venüs Boğa burcunda seyrederken bu tip konular gündemde olabilir Dikkatli olmanızda yarar var bu konum düşmanlık dargınlık ve kargaşaya sebep olur bu yüzden farkındalık önemli süreç değişene kadar.

Merkür 13 Martta balık burcunda seyredecek yatırım konularında şanslar ikiye katlanacak 16/21 mart arası maddi kazançlar bakımından çok şanslı bir süreç...

24/26 yine çok şanslı günler. Şayet eşinizle boşanmak üzere olan davalarınız varsa 29/31 bazı karışıklıklar kargaşalar beklenmedik konular gündeme gelebilir...


*****


BALIK GENEL 2015

Bu yılı rahat ve sorunsuz sizin davranışlarınıza bağlı gökyüzünün etkileri yaz ayından sonra sertleşiyor! Size karşı duranlar rakipleriniz güçlü. Tenkitler, engellemeler, gecikmeler bunları alt edebilmek için çok uzun düşünerek karar vermeniz sakin olmanız düşmanın ekmeğine yağ sürmemeniz gerekiyor tüm davranışlarınıza dikkat!! Böylelikle olumsuz bu süreci olumsuz hiçbirşey yaşamadan atlatabilirsiniz.

Bu yıl düşüncelerinizi isteklerinizi hayata geçirme vakti sadece hayatınızla ilgili konulara odaklanın çok güçlü hissedeceksiniz sakın kader deyip beklemeyin isteklerinizi gerçekleştirebilecek zaman ve zemini bulacaksınızKaderin nasihati acele davranmanız gerektiğine işaret ediyor acele düşünüp acele karar verip acele işleme koyun tatlı dille hikmetli davranışla yapamıyacağınız hiçbirşey yok
Maddi konularda istikrarlı ve dürüst ve olumlu davranırsanız iç ve dış dünyanızda barışı ve mutluluğu sağlayabileceksiniz.

Gökyüzü sizi olumsuzluklardan koruyacak siz sağlık ve selametinize gerekli önemi ve özeni gösterin yeter Özellikle Eylül ayından itibaren Sağlıkla ilgili en ufak bir belirtide doktorunuza başvurmayı ihmal etmeyin Satürnün bu olumsuz etkilerinden en çok birinci derece balıklar etkilenecekler ya ortasından sonbahara kadar ... Bir işi veya mekanı veya konumu terkedebilir veya kaybedebilirsiniz yine Neptün sizi dolandırıcılara istismarcılara duygu sömürücülerine karşı uyarıyor Yine Satürn ve Neptünün birbirleriyle ters ilişkileri yüzünden bazı cezalar gündeme gelebilir !!! Jüpiterin konumu Ağustos ayında burcunuza karşı sert açılardaolacak bazı aciller beklenmedik sürprizler!!!! Umarım güzel sürprizlerdir herşeyi hemen olumsuz düşünmeyin bu süreçte yeni anlaşmalar imzalar olumlu işler bazı işler yabancı devletlerle ilgili olabilir!!!

İkinci devre balıklar bu konumdan en çok istifade edecek olanlar arasında...

Üçüncü devre Balıklar ise son derece verimli anlaşmalara imza atacaklar Üçüncü devre Balıklar genel anlamda bu yıl olumsuzluklardan muaf kalacaklar yinede takipte kalın olumsuz gün ve süreçleri sakin geçirmek için...

Yılın ilk ayı ocak  ve mart arasında büyük uğraş vermeniz gerekecek adeta kaderle yarışacaksınız Mart ortasında  baskılar azalacak nisan ve mayıs olumlu bir süreç ancak Haziran ortasından eylül ortasına kadar hatta yıl sonuna kadar sessiz sakin temkinli hikmetli hiçbir tartışmaya girmeden süreci tamamlayabilirsiniz ..Bazı projeleriniz gecikse de ertelense de iptal dahi olsa siz daha iyi bir süreci bekleyerek kendinize büyük iyilik yapmış olursunuz. Yine çevrenizde bu yıl birçok hayali projeler sunan birçok insanla biraraya gelebilirsiniz dikkatli olun!! Çok Tehlikeli!! Şayet beklenmedik olumsuz bir sürprizle karşılaşırsanız güçlü bir yakın arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz.

Duygusal hayatınızla ilgili çok önemli kararlar alacağınız bir dönem bu kararlar çok yeni yönünüzü değiştirecek. Yeni bir aşk yanlızlar için...  Evlilerse ilişkilerini daha da sağlamlaştıracak...

Yaz ayları ve sonbahar kutlu münasebetler için çok uygun...  Şubat ayı duygu yüklü olacaksınız belki de ruh ikizinizle karşılaşacaksınız.

Yılın son ayı Aralık 2015 belki de yılın en şanslı ve verimli ayı olacak Venüs akrepte seyredecek ve duygusal anlamda sürprizler yağdıracak.

BALIK MART 2015

Önce güzel haberi vermem gerekirse oda marsın burcunuzdaki yolculuğu sona eriyor ve bazı engellerden kurtulmuş oluyorsunuz, ancak ...

20 Mart'ta güneş tutulması burcunuzda gerçekleşecek bu da endişeli, tedirgin ve stresli olmanıza neden olabilir ama siz bu satırları okuyorsanız lütfen gökyüzünün bu konumuna hazırlıklı olun ve kendinizi telkin edin! Bu geçici bir süreç tutulmanın etkisi deyip geçiştirin farkında olunca süreç daha kolaylaşacak deneyin!!

Bu tutulmanın etkilerinden bazıları yargıyla yüksek mercilerle eğitimle idareyle alakalı. Şayet burcun son günlerinde doğmuş iseniz etkilerini daha güçlü hissedebilirsiniz bu tutulmanın en önemli etkisi maddi konulara maddi kayıplara işaret ediyor tekrar bir şeyleri gözden geçirmenize tadilata iş değişikliğine gidebilirsiniz.

Bazı balıklar sağlıklarıyla ilgilenme durumunda olabilirler. Hatırlatmak isterim tutulmanın etkileri Ay başından itibaren hissedilebilir. Pluton uranüse karşı ters etkileri olduğu için maddi konularda dikkatli olun! Seçimlerinizi yenilikleri menfaatinize uygun yapın. Korkmayın ve yeniliğe açık olun (ama seçerek).

Yine bazı balıklar iş yerindeki üstlerinden sıkıntı duydukları idareden bir türlü kurtulacaklar unutmayalım. Her tutulma beraberinde değişim sonlanma yeni konular taşır.

Merkür 13 Mart'ta burcunuzda Neptün ile buluşuyor. Satürnle uyumsuz bu da olayları yanlış anlamanıza inzivaya ve çevreyle anlaşmazlıklara işaret ediyor...

Duygusal hayatınızda 17 Marta kadar çevreyle birebir ters düşecek hatta uzaklaşacaksınız.

Tartışmalara münakaşalara girmeyin; kıskançlık ve düşmanlık duygularınız oluşursa törpüleyin çünkü 17 sinden sonra Venüs dost burcunuz Boğada barışı sağlamanıza yardımcı!!

Yeni kişiler ilişkiler gündeme gelebilir. Venüsün bu konumu istikrarı sağlamanıza yardımcı
Bir ihtimalde arkadaşınız olan kişiyle bağların daha değişik bir boyuta taşınması yaşanabilir.

Bu ayı sessiz sakin ve farkında olarak geçirmenizi tavsiye ederim. Nisan ayında sürprizlerim var!!