Yasemin Kutsi'den 2015 Genel ve 2015 Şubat ayı burç yorumları!

Merakla beklediğiniz yorumlar artık ücretsiz... Yaptığı her tahmin şaşırtıcı bir şekilde gerçekleşen Yasemin Kutsi; 2015 / Şubat ayında burcunuzda her gün yaşanacakları yorumladı..

01 Şubat 2015 Pazar, 00:01


KOÇ GENEL 2015

Çok verimli bonkör bir yıla girmiş bulunuyorsunuz uzun zamandır gökyüzü bu kadar verimli olmamıştı büyük şansların size döndüğünü farkedeceksiniz o kadar bariz olacak.

Çokta uğraş vermeniz gerekecek büyük ilerleme kaydetmek için son ve kesin kararlar yılı diyebiliriz büyük fırsatlar yeni hadiseler gerçekten yüzünüzü güldürecek gelişmeler...

Jüpiter Aslan'da Satürn Yay'da Uranüs'le uyum içerisinde size selamlar sevgiler aile içi barış ve hasta olanlarınız için şifalar gönderecek...

Jüpiter'in olumlu etkileri beklenmedik maddi kazançlar sağlayacak yine jüpiterin etkisiyle duygusal hayatınızda gelişme ve değişim yaşayacaksınız jüpiter bu konumdayken sizi ve sevdiklerinizi korumaya alacak Yani geçen yıl yaşadığınız olumsuzluklar sona erdi!!

Bu sonu belli olmayan maceralara atlayın demek değil tabii ki!!!

Gökyüzünün etkilerini takip etmeniz gerekir ay be ay!!

Özellikle Şubat ortasında uranüs Pluton karşılaşması yine Tam güneş tutulması Eylül'de burcunuzda sağlığınıza çok dikkat etmeniz gereken süreçler Aman!!

Bu yıl herşey değişiyor küçük engeller toptan kalkıyor yolunuzdan kendinizi en güzel şekliyle ifade ediyorsunuz iş şansları yükseliyor ama yinede maddi konularda herzaman temkinli olmanız gerekiyor macera kokan projelerden uzak gerçekçi işler yatırımlar herşeyİ ince eleyip sık dokuyarak Haziran ortası ike Eylül sonu arasında hatta yılın bazı aylarında kaderin büyük maddi ödüllerini almaya hazırlanın Yurtdışı bağlantılarada hazır olun Eylül ortasından itibaren ekim ayı dahil olmak üzere Koçlar sanatsal ve düşünce ve spor dallarında çok önemli knumlara gelebilirler ve yılı büyük başarı ve arkalarında sevgi seliyle bitirecekler...

Uranüs yıl boyunca deneyimleyecek tatlı dilli ikna gücünüzü sabrınızı kullanarak...

Herşeyin üstesinden geleceksiniz büyük güçlü değişimlere hazırlanın olaylara önceden sıkılıp üzülebilirsiniz gelişmeler  canınızı sıkabilir ancak daha sonra lehinize döndüğünü görecek ve çok sevineceksiniz  En şanslı süreç yılbaşı ile 11ağustos arası...

Eylül ayından itibaren iş değiştirme  isteği doğabilir kader burda elini işlere atacak sizin veya eşinizin veya çocuğunuzun işyeri değişecek  bu konum yine miras bölünmesine işaret ediyor bu bir yakınınızı Kaybedeceksiniz anlamına gelmez!! Var olan bir servetin paylaşılması veya önemli bir ilten ayrılan birini yerine geçmeniz gibi bir durum!!

Şayet inşaat veya emlak sektöründe çalışıyorsanız yatırımcılara büyük yardım sağlarsınız...

Jüpiterin 11ağustostan sonra başak burcunda seyretmesi sizinde yurtdışı bağlantılı işleriniz olacağına işaret ediyor...

Şimdi Şubat ile Mart arası Haziran ile Ağustos arası bazı zorluklarla karşılaşmanız sözkonusu...

Bu zorlukların aynısını geçen yıl yaşamıştınız ve derin bir hüzün bırakmıştı hafızanızda anca bu konudan kendinizi en güzel biçimde sıyıracaksınız  o hüzün o acı dinecek Çokgüçlü kişilerin desteğini alacak vede geriye dönüp bakmayacaksınız uygun zamanlarda uygun kişi ve işler!!!!

Duygusal hayatınıza gelince yeni gelişmeler var ve mutlu olacaksınız gökyüzü sizi cesaretlendirecek ve çok büyük sürprizler sunacak siz sıcak kanlı ateş parçası koçlar soğuk ilişkiler size göre değil sıcak ilişkiler kapıda içiniz ısınacak sizin kadar samimi içten ve dobra biri heran hayatınıza girebilir Bu yıl sürprizler yılı söz nişan evlilik  hatta bebek hepsi vaki!!

Büyük aşk gezegeni Venüs aralıksız dört ay Aslan burcunda seyredecek Haziran Ekim arası özellikle ikinci devre koçlara geleceği belirleyen kararlar verdirecek  İleri yaşlardaki koçlar çocuklarıyla ilgili mutlu sürprizler yaşayacak yine nişan evlilik Doğum gibi...

Bazı koçlar bu yıl ev değiştirme kararı alacak bazıları bıraktıkları yerden eğitimlerini tamamlamak üzere okula dönecek  şayet geçmiş iki yılda aşk acısı ayrılık boşanma ihanet duygusal anlamda zor bir süreç yaşamışsanız vede bir boşluktaysanız bu boşluk sıcacık bir ilişkiyle dolacak..

Şayet geçen iki yıl içinde sağlık sorunlarınız olduysa Bu yıl iyileşme ve şifa yılı...

KOÇ ŞUBAT 2015

Size göre mal gezegeni ve aynı zamanda aşk gezegeni Venüs; Balık Burcunda seyrediyor. Öncelikle sezgiler çok güçlü olacak şayet bir alışveriş konusu varsa büyük mal mülk satışı ile ilgili biriyseniz bu sezgilerden bu ay çok yararlanacaksınız.

Bu ayın yöneticisi Kova burcu size çok olumlu etkiler yollayacak. Çok olumlu düşünmenizi sağlayacak... Önemli hedeflerinize odaklanın çünkü güçlü işinize yarayacak bilgiler elde edeceksiniz ve hayatınızda adeta devrim yaşayacaksınız! Özellikle ikinci devre Koç iseniz çok olumlu ve sürprizli bir ay yaşayacaksınız.

Çevreniz yaşadıklarınız karşısında şaşıracak. 20 Şubat'tan sonra ağır giden engellere uğrayan tüm konular yoluna girecek. Yeniay 17'sinden sonra Kova'da gerçekleşirken size de güçlü irade, güzel şanslar bilhassa maddi kazançlarla ilgili beklenmedik sürprizler getirecek.

Bunlara ilaveten duygusal hayatınızda beklenmedik mutlu haberler kutlamalar var. Ancak bazı şüpheler ve endişeler de yaşayacaksınız. Sanki biri yolunuzu kesiyor veya engeller koyuyor! Gerçekler sizi şaşırtabilir ve üzebilir. Size tavsiyem hiçbirşeyin fazla detayına girmeyin.

20 Şubat'tan itibaren Venüs Ve Mars Burcunuzda seyredecek. Bu konumdan en çok Birinci devre Koçlar yararlanacaklar yine tüm Koç'lar istifade edecekler.

İlk bakışta aşk... Yeni bir kişiye bağlanma... Unutulmayacak bir karşılaşma veya buluşma kalbinizi ısıtacak!

Yine gökyüzünün bu konumu ayrıca maddi fırsatlara işaret ediyor Arkadaş çevrenizi kıskandıracak nitelikte. 1/2şubat arasında herkese herşeye dikkat edin farkında olun!

13/14 şansınızın yüksek olduğu günler... 15/16 tuzaklara dikkat, dedikodudan kaçının, psikolojinizi bozmak isteyenler var!

20/24 duygusal manada hava ısınıyor. Sıcak günler Sosyal faaliyetler gündeminizde..

*****

BOĞA GENEL 2015 
 
YENİLİK VE KESİN KARARLAR YILI
 
En güzel haberi en başta vermem gerekiyor oda yaklaşık iki buçuk yıldır burcunuzla ters etkileşimde olan zaman zaman nerdeyse her konunuzun ters ve olumsuz gittiği bir süreçten kurtuluyor olmanız. Kendinizi çok daha iyi ifade edebilecek özgürlüğünüze kavuşacak korku ve endişelerinizden kurtulacaksınız isteklerinizi sıralayın gerçekleştirmek üzere hazırlanın.
 
Dış dünyaya yabancı ülkelere açılma şansınız çok yüksek büyük bir özgüvenle sizden saklanan gizlenen herleyi öğrenme fırsatınızda olacak kısaca nerdeyse tüm konular iyiye doğru yol almış durumda Ağustos ayında özelliklede büyük şans gezegeni Jüpiter  dost burcunuz Başak burcunda seyretmeye başlayacak işte  bu tarihten itibaren şanslar katlanacak ve çok güzel fırsatlar karşınıza çıkacak...
 
Şayet geçmiş iki yılda büyük sorunlarınız olduysa Sağlık, Ailevi veya İşle ilgili artık rahat bir nefes alacaksınız Hiç merak etmeyin düşüncelerinizle engel koymayın!
 
Yılın ilk yedi ayı maddi durumunuzda çalkantılı bir dönem yaşama ihtimali yüksek bu yüzden bütçenizi ayarlamakta gecikmeyin İşlerinizi bizzat kendiniz kontrol altına alın hiçbir maddi maceraya kalkışmayın çok dikkatli davranın yatırım yaparken tedbiri elden bırakmayın en ince detaylara vakıf olun herşeyi okuyun öyle imzalayın yazılarımda aybe ay tehlikeli ve şanslı süreçleri bildireceğim.
 
Ağustos ortasından itibaren şanslar yükselecek çok daha istikrarlı bir sürece gireceksiniz uzun zamandır hayal ettiğiniz işi elde etme fırsatınız olacak Çok güzel iş anlaşmaları imzalar uzun yollar büyük maddi kazançlar alım satım yatırımda yükselen şans ve kazançlar çok büyük bir servet sahibide olabilirsiniz bekarsanız çok varlıklı biriyle evlilikte yapabilirsiniz talih oyunlarında bile şansınız yüksek. loto piyango Gibi kim bilir gökyüzü bu konumdayken denemekte yarar var.
 
BİRİNCİ DEVRE BOĞALAR büyük şans gezegeni jüpiterin nimetlerinden Mayıs ayından itibaren yararlanmaya başlayacaklar çok başarılı iller sunacak çok güzel teklifler alacaksınız bir yakınınızın doğumu veya çocuklarınızdan birinin başarısı sizi sevindirecek...
 
İKİNCİ DEVRE BOĞALAR neptün ve pluton ve jüpiterin desteğini Ekim ayından itibaren hissedecekler tüm eğitim ve kültürel ve sanatsal ve medya ile ikgili konularda büyük başarı var...
 
ÜÇÜNCÜ DEVRE BOĞALAR  Bazı fedakarlıklar yapmak durumunda kalabilirler bazı aile içi ihtilaflar yaşayabilir bazı değişiklikler gündeme gelebilir Satürn Haziran ayında tekrar akrep burcuna dönüş yapacak Eylül ayına kadar akrepte seyredecek aman farkında olun etkileri sert olacağı için  evlilikler ortaklıklar ikili ilişkiler bu süreçte bozulabilir neyseki Jüpiterin desteği bu tehlikeli aylarda sizinle olacak sağlıklı kararlar vermenizi dilerim...
 
ŞUBAT 2015 veya ARALIK ayında çok büyük bir isteğiniz veya  hayaliniz gerçekleşecek 2015 yılını çok mutlu sevinçli bitireceksiniz!
 
Sezgileriniz yatırımlarla alım satım inşaat sektörüyle ilgili çok yüksek olacak ve büyük kazançlar sağlayacaksınız Aynı şanslar sanayide  ve ticarette yükselecek Şayet geçtiğimiz iki yılda bazı iş şansları gerilediyse başarı ibresi aşağıya indiyse Jüpiter istikrarlı bir yükseliş ve başarı vadediyor uranüslede çok uyumlu içiniz rahat olsun.
 
Duygusal hayatınızda artık içinizin rahat etmediği samimi bulmadığınız herkesi hayatınızdan çıkartacaksınız Geçen yılda aynısını yapmıştınız Duygusal bir sorununuz bu yıl son bulacak daha istikrarlı ilişkilere yelken açmak isteyeceksiniz tabiki bekarsanız aşk kapınızı her an çalabilir!
 
Bu kişi sanat dünyasından veya Mali konularla ilgili olabilir ksaca çok güzel işler ilişkiler kazançlar mutlu maceralar...
 
Sizi sadece ve de özellikle yılın ilk aylarında sağlığınıza dikkat etmenizi önereceğim yaza doğru Hasta boğalar çok yemi ilaçlarla şifa bulacaklar!
 
 
BOĞA ŞUBAT 2015
 
Sebepli veya sebepsiz bu ay bazı endişeleriniz olabilir. Bazı korkular yaşayabilirsiniz. Merkür'ün Kova burcunda seyrediyor olması ve burcunuzla kare açı yapması bazı halisilasyonlara sebep olabilir. Sanki olaylar istediğiniz gibi gelişmiyor. Bu durum 11 Şubat'a kadar böyle... Maddi konularda gecikmeler engeller yaşayabilirsiniz.
 
Bankalarda karışıklıklar olabilir. Yatırımlarla ilgili istenmeyen durumlar su yüzüne çıkabilir. Herşeyi çok ince detayına kadar vakıf olun hiç bir konuyu ihmal etmeyin! Sanki bir alışveriş konusu gündemde ve siz ikilem yaşıyorsunuz. Böyle bir durum yaşanırsa büyük bir mal alacaksanız demektir. Bunu gelecek aya bırakabilirsiniz. 
 
Eksik evrak, yanlış imzalar konusuna dikkatli olmalısınız. Gerçi Boğaları tembihlemek yanlış birşey. Olağanüstü dikkatli ve temkinlidirler.
 
Sağlıkla ilgili de bazı gerilemeler yaşanabilir. Mars yardımınıza koşacak size kuvvet verecek! 20 Şubat'a kadar bazı endişelerinize son vermenizi sağlayacak.
 
Duygusal hayatınız 21 Şubat'a kadar başka sorunlarınızı unutturacak ancak Merkür'ün oyunlarına karşı hazırlıklı olun! Sizi beğendiğini sandığınız biri hiçte öyle olmayabilir. Herşeyden emin olun duygusal anlamda ve sömürüye açık olmayın. Tetikte olun. Kimseye hemen güvenmeyin hiçbir konuda maddi veya manevi bu ay böyle...
 
Sağlığınız 18 Şubat'tan itibaren düzeliyor. Kendinize iyi bakın. Burçdaşlarım özellikle gıdanıza ve boğaz ve belaltı bölgenize özen gösterin.
 
Dolunay 3 Şubat'ta Aslan burcunda strese gerilime işaret ediyor. 10/11 Şubat en gerilimli iki gün!! Tüm kararlarınızı daha sonra vermenizde yarar var!
 
15/20 şubat arası Gökyüzü sürprizler sunacak nerdeyse bu ayın en verimli günleri size göre değerlendirin... 26/27 bazı sevindirici gelişmeler var.

*****

İKİZLER GENEL 2015
 
Devrim niteliğinde değişikliklere hazır olun bazı gezegenlerin etkisi çok güçlü olacak üzerinizde hayatınızı tekrar gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz neler istediğinize nelerden vazgeçmeniz gerektiğine gelecekle ilgili kendinize bir yığın sorular sorabilir hayatınızdan bazı yerleri veya kişileri çıkarabilirsiniz Önemli bir yıl 2015 daha önceki yıllarda büyük önem verip başlattığınız konuları tamamen yok sayabilecek  durumda kalacaksınız Yeni bir sayfa açmak isteyeceksiniz 
Bu değişiklikler bazı kargaşalar yaratabilir bazı tartışmalara sıkıntılara yol açabilir ama her köklü değişiklik yaptığımızda bazı kargaşalarla tenkitlerle Karşılaşmaz mıyız????
 
Yeni yılın ilk gününden 11 Ağustos'a kadar iş ve maddi konularda düzelmeler yapabilirsiniz hiç vakit kaybetmeyin daha iyiye doğru atağa geçebilmek için sakin ve doğru düşünün ve uygulamaya geçin Bu yıl tamamen değişmek isteyecek nerdeyse herşeye yeni bir yön vereceksiniz Kararlarınızı iyi düşünerek vermeniz gerekir bu sayede yatırımlar ve maddi konularda büyük başarı kazanacaksınız İlkbahar geldiğinde yabancı biriyle yeni bir iş ortaklığı yeni bir proje gündeme gelecek belkide yabancı bir ülkeye gidip uzun süre orda ikamet edecek ve çalışma fırsatı bulacaksınız Bazı ikizler çok sım seyahat ederken bazılarınız yabancı kurumlarda çalışmaya başlayacak Bazı devrim niteliğinde davranışlarınız yüzünden işinizle ailenizle duygusal hayatınızla ilgili bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz dikkatli olun!!
 
Bazı ikizler işkerinde büyük konumlara getirilecek hükumet sözcüsü  sefir konsolos veya bulunduğu kurumda müdür seviyesine yükselecek Davranış ve konuşmalar önemli !!
 
Bazı ikizler ara verdikleri eğitimlerine dönüş yapabilirler veya herhangi bir konuda kendilerini eğitmek üzere özel dersler alabilirler Jüpiter hem çok çabuk öğrenmenizi sağlayacak hemde büyük şanslar sunacak Ağustos 11 den itibaren Jüpiterin sert açılarından etkilenmeniz sözkonusu işlerinizle malınızla mülkünüzle ilgili bazı aksiliklere maruz kalabilirsiniz ancak kazanma arzunuz o kadar güçlüki kaderin uyarılarına  kulak verirseniz karlı çıkarsınız.
 
Mart ayı yenilik ve değişim ayı Haziran güzel haberler sürprizler ve kazanç ve başarı ayı Temmuz yine değişim yenilik ve başarı bu böyle Ağustos ortasına kadar devam edecek...
 
Sezgiler çok güçlenecek Ağustostan Eylül ortasına kadar yeni kapılar açılacak yeni işler iç sesinizi dinleyerek neyin daha hayırlı olduğunu bulacak bileceksiniz.
 
Satürnün aksi etkileri geçen yılın son ayından itibaren hissedilmeye başlanmıştı bu süreç biraz uzun 14 Haziran'a kadar sağlığınıza özen göstermeniz gerekecek!!! Daha sonra Eylül ortasından itibaren dikkatli olmanız gereken bir zaman dilimi yıl sonuna kadar sağlıkla ilgili hiçbir konuyu ihmal etmeyin bir doktora görünün !!!! Önemli!!
 
Bu yıl bir ev satıp başka bir ev alma ihtimali yüksek bu konuda stres yaratabilir seçici olacaksınız yada zor seçim yapacaksınız tüm alım satım borç işlerinde dikkatli olun zarara uğramayın!
 
Ters işleyen birşey varsa hemen müdahale edin özellikle birinci derece ikizlerseniz Uranüs ikinci devre ikizlere bazı şanslar sunacak geçen yıldan daha güzel fırsatlar yakalayacaklar ancak bazı yargı hükumet ve yüksek mercilerle ters düşecekler!
 
Üçüncü devre ikizler Uranüs tarafından desteklenecekler yeni güçlü kişilerle tanışma dayanışma fırsatları olacak özellikle yılın ilk yedi ayında bu şansları kullanmanız gerekecek!
 
Duygusal hayatınızda artık esaslı dostluklar arkadaşlıklar birliktelikler ararken size hiçbir yararı olmayan dost arkadaş görünen kişileri hayatınızdan çıkaracaksınız Artık özel hayatınızda istikrarlı bir döneme giriyorsunuz Şimdi ikizler ikiye ayrılacak 1.Bölüm aşık olup evlenip çocuk yapmak isteyecek 2.Bölüm yolunda gitmeyen ilişkilerine son vererek ayrılığı boşanmayı seçecekler Ya öyle Ya böyle Ortası yok Satürn yedinci evinizde seyrederken ikili ilişkilerde evlilikte ortaklıkta bazı sınavlara tabi tutacak ya devam eder bu ilişkiler yada uygun değilse siler bitirir. Umarım hangisi hayırlı ise onu yaşarsınız...
 
İKİZLER ŞUBAT 2015 
 
Ay boyunca Merkür Kova burcunda gel-git seyir halinde olacak ve size bazı fırsatlar sunacak!
 
İletişimi sağlayacaksınız. Kimlerle mi? İş yapacağınız kişilerle biraraya gelebilecek kendinizi en düzgün şekilde ifade edecek pazarlık konusunda büyük başarı sağlayacaksınız.
 
İşinizle ilgili göstermiş olduğunuz üstün başarıdan dolayı belki bir ödül alacak veya terfi edileceksiniz Geçen yıl yaşadığınız baskılardan kurtulacak özgürlüğünüzü ilan edeceksiniz.
 
Köklü değişim zamanı değişiklik istiyorsunuz ve bu yönde gayret sarf edeceksiniz.
 
İşleriniz süratle ilerleyecek ancak feleğin nasihati almanız gereken intikam konusu varsa lutfen buna girişmeyin ters tepebilir pişman olabilirsiniz
Çünkü bu süreçte feleğin çok güzel sürprizleri var sizin için...
 
Şubat 20 den itibaren mars koç burcunda seyrederken ve peşinden Venüs aynı konuma gelince dost burcunuzdan güzel yardımlar alacaksınız. 18 Şubat'tan itibaren etkileri hissetmeye başlayacaksınız herşey iyiye doğru yol alacak.
 
Daha önce başvurduğunuz ve de neredeyse ümidinizi kestiğiniz işlerden olumlu cevaplar gelecek! Şubat ayı beklenmedik gelişmelere gebe sizi şaşırtacak ancak ebeveynlerden biri ufakta olsa bir operasyona maruz kalabilir anne veya babanız başka bir yakınınızda olabilir!!
 
Sağlığınıza dikkat edin ayın son haftasında ufak bir belirti dahi olsa mutlaka bir hekime görünün.
 
Duygusal hayatınız aile içinde karışıklık olabilir bazı ihtilaflaryaşanabilir sorumluluklarınız artabilir. Çoğu ikizler burcu insanı bu süreçte birlikteliklerini sorgulayacaklar.
 
Jüpiter yılbaşından beri geri seyrinde olduğundan evlilerde bekarlarda ilişkilerinin ciddiyet derecesini gözden geçirecekler.
 
1/20 arası tehlikeli içinize sığmayan kişi ve ilişkilerden uzak durmanızı öneririm. Bir arkadaşınızdan çok güzel haber var!
 
Dolunay 3 Şubat'ta aslan burcunda maddi kazançlara işaret ediyor! 19/25 Şubat arasında çalışmalarınızı perde arkasında yapmanızda hayır var herşeyinizi herkese açıklamak anlatmak durumunda değilsiniz...

*****

YENGEÇ GENEL 2015
 
Geçen yıldan çok daha verimli bir yıl olduğunu söyleyerek başlamak isterim değişik olaylarla karşılaşacak yeni girişimlerde bulunacaksınız tekdüze yaşamdan yeni ufuklara maceralara işlere özgürlüğe yelken açacaksınız.
 
Yılı ikiye  bölün Ocak Ağustos arası geçen yılın nerdeyse aynı devam eden bir süreçte olacaksınız sürekli değişim isteyecek ve yeni bir yer veya konum veya iş peşinde olacaksınız Mart ayına işaret eden gökyüzü sizi malınız ve mülkünüz sağlığınızla ilgili uyarıyor sakın tehlikeli ülkelere yolculuk yapmayın yine münakaşaların tartışmaların arasına girmeyin şiddet içeren kişi ve ortamlardan uzak durun aynı etkiler temmuzdan ağustos ortasına kadar devam edecek Dikkatlice bu tehlikeli süreyi geçirmekte yarar var!!
 
Yılın ikinci bölümü Ağustosta başlıyor olaylar lehinize dönüyor gökyüzünün konumu tamamen değişiyor büyük şans gezegeni Jüpiter Başakta seyrine başlıyor bu konum size çok uygun şanslar yükseliyor beklenmedik maddi kazançlar geçmiş yılın ve ayların stresini üzerinizden atıyorsunuz kapalı kapılar artık açılıyor isteyin gerçekleşecek Ağustos ile yılsonu arasında çok güzel teklifler alacaksınız yeni  bir konuma getirileceksiniz eskisinden daha yüksek daha verimli Yatırımlardada çok şanslı olacak maddi kazançlarınızda artacak büyük şans gezegeni Jüpiter yaz ayları da size büyük şanslar sunacak Nerdeyse tüm yengeçler kendilerini çok şyi konumlarda maddi seviyenin yükseldiği bir süreçte bulacaklar.
 
Büyük gezegenler sizi düşmanlarınıza karşı koruyacak Yapmanız gereken yılın ilk yarısında işlerinizi ve yapacaklarınızı tasarlayın ikinci yarısındada meyveleri toplayın böylelikle Astrolojiyi kendinize çalıştırmış olursunuz okuduğunuz bu sağlam bilgileri hayatınızı değiştirmek geliştirmek şansları kullanmak için değerlendirmiş olursunuz.
 
Satürn yay burcunda yılın ilk gününden Haziran ortasına kadar daha sonra geri seyrederek akrep burcuna geçiş yapacak tekrar yay burcunda 7 eylülde seyrine devam edecek...
 
Bu sürede Sağlık önemli çok dikkatli olmalısınız ancak endişe edilecek bir durum yok herhangi bir belirtide doktora başvurmak gerekli !!
 
Satürn size göre aşk gezegeniniz altıncı evinizde seyredecek eşinizin yakınlarınızın sağlığına işaret ediyor Yine duygusal hayatınızda ilişkilerinizde olumlu ılımlı olmaya yönelmelisiniz pozitif düşünün bu çok önemli. Şayet bir doktorsanız Jüpiter yılın ilk aylarında büyük fırsatlar sunacak...
 
Yine yılın ilinci yarısında yurtdışı projeler ve işlere işaret ediyor köklü değişiklik yapma arzunuz çok yüksek olacak Duygusal hayatınız yaz aylarına kadar durağan olabilir daha sonra dışarıya açılma ihtiyacınız olacak yeni arkadaşlar yeni ortamlar şayet bekarsanız ve evlenmek istiyorsanız yaz aylarını tercih edin  Aşk gezegeniniz Satürn altıncı evinizde bütün yıl daha uzun bir sürede bu konumda olacak işyerinde özel hayatınızın değişimine işaret ediyor  ediyor yine işyerindenbirliktelik tanışma fırsatları hatta evlilik zaten bu yıl bir çoğunuz sğrpriz evlilikler yapma imkanı bulacak...

Haziran-Ekim arası bazı maddi sorunlar duygusal hayatınızla bağlantılı olabilir bunu da bir kenara not edin...
 
YENGEÇ ŞUBAT 2015 
 
Şubat 1/19 Arası gökyüzünün konumu yüzünüzü güldürecek yükselen şanslardan ve güçlü çevre desteğinden yararlanmaya bakın.
 
Şayet iş arıyorsanız bu üç hafta içerisinde sizi sevindirecek haberler var hemen başlayın vakit kaybetmeyin. Büyük başarı elde edeceksiniz. Siz bile inanamayacaksınız gelen şanslara! Tebrikler!!!
 
Sağlam ve güçlü dostlar belki çok nüfuzlu kimselerden destek isteyecek ve alacaksınız.
 
Artık hayatınızda köklü değişiklik yapmaya hazırsınız bu neye mal olursa olsun son kararınızı vereceksiniz sezgiler çok güçlü ne yapmanız gerektiğini iç sesiniz size söyleyecek...
 
Ancak Merkür'ün sert etkileri bazı konularda canınızı sıkabilir ancak siz yine de başarıyla yolunuza devam edeceksiniz belki sert eleştirilere belkide tatsız dialoglara muhatap olacaksınız korkmayın üzülmeyin yolunuzdan dönmeyin 20 Şubat'a kadar hızla ilerlemeye bakın!!
 
Bir teklif nerdeyse hayatınızı değiştirecek çok sevineceksiniz yönünüzü değiştireceksiniz belki de ticaret, siyaset ve sanat konularında çok başarılı olacaksınız! 
 
Şubat 20'den sonra eşle sevgiliyle tartışmamaya. Özen gösterin hava durumu değişeceği için beklenmedik baskılara uğrayabilirsiniz.
 
Duygusal hayatınızda hayalleriniz gündemde Venüs Balık burcunda sizin dost burcunuz güzel yollar davetler güzel vakitler vadediyor. Değişik fikirler üreteceksiniz hayallerinizin peşinden koşun. Bekarlar için çok yeni fırsatlar var değişik ülkelerden kültürlerden kişilere ilgi duyacaksınız.
 
Kendi iş ortamınızda birinin size olan ilgisine şahit olacaksınız. 21 Şubat'a kadar gökyüzünün nimetlerinden yararlanın. Tadını çıkarın. Daha sonra Venüs koç burcunda seyretmeye başlayacak. Peşinden Mars aynı konumda olacak. Bir yakınınız için endişeleneceksiniz. Yüksek sesli tartışmalar münakaşalar gündemde olabilir! Sükunetinizi koruyun.
 
Dolunay 3 Şubat'ta Aslan burcunda maddi konulara beklenmedik kazançlara işaret ediyor.
 
Yeniay 18 Şubat'ta Kova - Balık arasında yine güneş balık burcunda olacağından bu günlerde tam olarak 18/22 arasında sürpriz kazançlar var. Bekleyin! Sakın 'Nereden' demeyin! Sevineceksiniz.

*****

ASLAN GENEL 2015

Çok olumlu bir yıla girmiş bulunuyorsunuz. İşte Jüpiter Burcunuzda Satürn ile uyumlu hayatınızı kolaylaştıracak ve kapalı kapılar ardına kadar açılacak...

Şanslar yükseliyor Gökyüzü artık destekçiniz aile içinde işlerinizde duygusal hayatınızda maddi konularınızda Jüpiterin Ağustos ayına kadar burcunuzda seyretmesi köklü değişikliklere sebep olacak davranışlarınızda kişiliğinizde bile değişiklik olacak. Bir arkadaşın önerisiyle çok yeni bir işe veya projeye başlayaca ve umulmadık başarı sağlayacaksınız her konuyu inceleyerek  başlayacaksınız.

En güvenilir olanı seçeceksiniz büyük bir özgüvenle her zorluğun üstesinden geleceksiniz. Zaten çok önemli zorluklarda çıkmayacak karşınıza...

Satürn yay burcunda destekçiniz şayet yenilik yapma yeni işlere girme düşünceniz varsa şimdi tam zamanı başlayabilirsiniz...

Astrolojinin en önemli bölümü şanslı günleri olumsuz süreçleri belirleyip davranmak değil mi??? İşte şimdi sizin süreciniz Jüpiterin Ve Satürnün olumlu konumundan istifade etmelisiniz!

Tüm yenilikler bu yıl bol kazanç ve şans getirecek hepsi çok hayırlı bu yüzden start vermelisiniz düşüncelere asla engel korku endişe ve Acaba? Koymadan BAŞLAYIN!

Sanatsal faaliyetler siyaset medya ticaret ve emlak sektöründe uluslararası başarıya ulaşabilirsiniz
Kader büyük fırsatlar sunacak güzel maddi kazançlar yeni ufuklara yelken açacaksınız doğru düşünecek doğru kararlar alacaksınız Bu yıl en dikkatli olmanız gereken konu Emniyetiniz Sağlığınız bunun dışında uyaracağım hiçbir konu yok herşey çok güzel...

Satürnün hiçbir olumsuz etkisi olmayacak sadece Temmuz ağustos arası ve bazı günler eylül ayında birtakım engeller veya gecikmeler sözünde durmayan kişilerle bazı olumsuzluklar yaşayabilirsiniz çok kısa bir süreç!!

Yıl sonuna doğru Satürn Jüpiter'in yanı sıra Uranüs'ün büyük desteğini alacak ve bulunduğunuz mevkiden başka mevkiye taşınacaksınız hareketiniz genişliyor istediğiniz gibi olacak daha doğrusu istediğiniz yerde olacaksınız.

Büyük aşk gezegeni Venüs Aralıksız Haziran ve ekim ayı arasında burcunuzda seyredecek ve duygusal hayatınızla ilgili büyük değişiklik sunacak özellikle Jüpiterle kavuşum yaptığı zaman Haziran Ağustos arası hiçte hesapta olmayan olaylar meydana gelecek ikinci devre adlanlar venüsün ziyaretinden en çok yararlananlar arasında olacaklar inanılmaz ancak hayallerde yaşanan hikayeler gibi bir macera birliktelik yaşayacaklar ilkbahar  yaz arasında bu süreç!!

Yıl boyunca Arkadaşlar dostlar davetler hediyeler ödüller Aileiçinde son bulacak tüm sorunlar havada aşk evlilik şans ve uzun yollar var Gökyüzünün Sürprizleri bu yıl sizindir.

Nisan Mayıs atasında Mars gezegeninin sert açılarına değinmek isterim yine Satürnün haziran ayında Tekrar akrep burcuna birkaç aylık dönüş yapması ve burcunuzdaki jüpiterle uyumduz konumda olması eski bir konuyu tekrar gündeme taşıyabilir olumsuz bir süreç olduğunu söylemeliyim sağlık ve selametinize dikkat edin!!

Olumsuz süreçlerde dikkatli olup kendinizi ve çevrenizdeki dostlarınızı korumaya aldıktan sonra Satürn ve Jüpiter'in nimetlerinden yararlanıp bu yılı inşaat sektöründe Alım Satım Tanıtım Sanat Medya sektöründen büyük kazançlar hatta bir servet elde ederek sonlandıracaksınız yıl boyunca mekan şehir ülke değiştirme arayışınız olacak size göre en uygun olanı kader sunacak...

ASLAN ŞUBAT 2015

Olumlu olumsuz olaylar arasında git geller yaşayabilirsiniz endişeler korkular bir tarafta bazı günler mutluluklar heyecanlar başka tarafta bu böyle 20 şubata kadar devam edecek.

Mars balık burcunda bu da şaşkınlık ve tatminsizlik yaratabilir sonuçlar sizi memnun etmeyebilir!

Şubat 20'den sonra beklenmedik sürprizler yükselen şanslar sizi şaşırtacak! Takılı kalmış işler istekler tek tek yürürlüğe girecek yeniden özgürlüğünüze kavuşacak ve çevrenizin takdirini toplayacaksınız. Bu tarihten itibaren sanki yepyeni bir devreye giriyorsunuz tadını çıkarın!

Özellikle de yatırımlar mali maddi konular gündeme gelirken yükselen kazançlar çok sevindirecek.

Ayın son haftası sanki yeni bir başlangıç yeni bir dönemeç bugünlerde Merkür normal seyrine dönmüş olacak ayın ikinci yarısı güçlü dostlar sanatsal konularla ilgili arkadaş destekleri ve gerçekleşen bir hayaliniz Daha ne olsun!!

İş arayan Aslanlar birkaç menfi cevapla karşılaşsa bile ay sonuna doğru istediği işe kavuşacak.

Duygusal hayatınızda 20 Şubat'tan sonra renklenecek yanlızlar tamda istedikleri ruh ikizlerini bulacak evliler ilk aylarını tekrarlayacak jüpiter ve Venüs size çok olumlu vakitler sunacaklar.

Çok sıkı arkadaşlıklar kuracaksınız. Bazılarınız evliliğe karar vererek şaşırtacak...

Şubat ayı merkür retrosuyla başlayacak 12sine kadar maddi konularda dikkatli davranın
Dolunay 3 Şubat'ta burcunuzda karşı cinsle ilişkilerinizde dikkatli olmanıza işaret ediyor! Yeniay 18 Şubat'ta Kova-Balık arasında bazı duygusal konularda şüpheleneceğinize işaret ediyor!

*****

BAŞAK GENEL 2015

Değişik deneyimlerden geçeceğiniz bir yıl olacak Ocak ve Haziran ayı arasında daha sonra Eylül ortasından yılsonuna kadar Satürn bazı konu ve kişileri ve olayları tekrar gözden geçirmenizi sağlayacak hem özel hemde iş hayatınızdaki yaşamış olduğunuz olumlu olumsuz tüm konulara yeni bir bakış açısıyla çareler bulacak yada sonlandıraca hayatınızdan çıkaracaksınız köklü değişiklikler yapmak üzere hazırsınız bunu size Yayda iki buçuk yıllık yolculuğuna başlayan Satürn yaptıracak iyi düşünün itidalli ve adaletli olsun kararlarınız...

Artık astrolojinin içindesiniz verilen yanlış kararların cezasını çekmek yerine doğru düşüncelerin olumlu kararların Mars ve Satürnden büyük ödüllerini Hak edelim...

Jüpiter Büyük şans gezegeni 11 Ağustos'ta burcunuzda bir yıllık yolculuğuna başlayacak...

Nimetlerinden illaki yararlanacaksınız kader size büyük sürprizler sunacak özelliklede yıl sonuna doğru çok güzel düşünün güzel olsun  düşüncelere koyacağımız engeller endişeler Unutmayın!! Yapmak istediğimiz herşeyi tepetaklak eder Dikkat!!!

Satürnün etkileri birinci devre başakları diğerlerinden daha çok etkileyecek Nasıl?? Sağlıkla lgilenmeniz gerektiğine ufakta olsa uyarılar yapacak sizi seven insanları dinleyin kendinize iyi bakın tehlikeli yerlerde ülkelerde bulunmayın oralara yolculuk yapmayın sezgiler çok güçlü olacak ancak bazı zamanlar  dikkatli olmanız sezgilerinizede güvenmemeniz gereken süreçler olacak buyüzden sabır ve sebatla sakin bir biçimde tüm olayları konuları evrakı inceleyerek !!!!

Çevrenizdeki insanlara karşı ılımlı davranarak yaz aylarını ödüllerle geçirebilirsiniz Ancak EYLÜL ayına Dikkat!! Bazı tuzaklar düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz!!!!!

Yılın ilk aylarında barış ve istikrarı sağlamakta zorlanabilirsiniz tanımadığınız yada iyi tanımadığınız insanlara asla güvenmeyin tehlikeli olabilirler malınıza mülkünüze sahip çıkın!

En ince detayına kadar incelemeden hiçbir yatırıma yanaşmayın Ağustos'u bekleyin herşey çok daha verimli ve kolay gerçekleşecek şanslar yükselecek ödüller var!!

Mart ayında başlayacağınız projelerin semeresini yazın toplayacaksınız...

Kuşkusuz bu yıl bazı gerçekleri keşfedecek yepyeni bir düzen kuracak köklü değişikler yapmak isteyeceksiniz Yine yıl içerisinde yargıyla idareyle hükumetle ters düşeceğiniz konular olaylar meydana gelebilir kendinizi savunmak durumunda kalabilirsiniz Yine size tuzak kurmak isteyenler malınıza zarar vermek isteyenler aile içinde ihtilaflar yaşanabilir!!

Şayet Ağustos doğumlu bir başaksanız Jüpiter devrim niteliğinde yenilikler ve güzel sürprizler sunacak şayet uzun zamandır bir hedef uğruna büyük uğraşlar verdiyseniz ödülüde bu yıl alacaksınız Buarada tüm başaklar herkes hikayesine göre bir tür değişiklikler yaşayacak bazı başaklar bazı tedavilere maruz kalacak bazıları stresten kaynaklanan yorgunluklarını gidermek üzere yolculuklar rehabilitasyon merkezlerine başvurabilir!!

Maddi konulara ılık tutmak istersek yine büyük sürprizler yaşayabilirsiniz hiç beklenmedik kazançlar Aileiçinde birinin çok güzel güçlü konumuna çok sevineğinizin habercisi özellikle Nisan ayında bu gelişmeler yaşanabilir ve bu konuma göre bazı kararlar verebilirsiniz!!

Duygusal hayatınıza gelince bazı kişiler hakkında düşünceleriniz değişebilir Eylül ayı yeni kişiler ilişkiler gündeme gelebilir Jüpiter sizi yıldızlaştıracak  Ekim özel ilişkiniz hakkında son kararı vereceksiniz iyi düşünün bazılarınız ailevi sorunlarla eşle sevgiliyle bazı sorunlara maruz kalabilirler bazılarınız hiçbir eylemde bulunmadan sessiz durabilir herkes hikayesine göre ama baştada söylediğim gibi kararlar çok uzun düşüncelerin ürünü olmalı!!

Birinci devre başaklar yılın ilk aylarında gökyüzünün olumsuz konumundan etkilenmeyecekler
Jüpiterin nimetlerinden fazlasıyla yararlanacaklar Sadece aileiçindeki tartışmalardan uzak durmanız gerekecek ... Özellikle de ilk iki ayda kendinizi eskisi gibi güçlü hissedemiyor olmanız..

İkinci devre başaklar Satürnün olumsuz etkilerine Ekim kasım aylarında maruz kalabilirler psikolojik sorunlar veya işlerle ilgili çözümsüz durumlar meydana gelebilir veya bir yakınınızın sağlık durumu endişe yaratabilir ..

Üçüncü devre başaklar sakin bir yıl geçirecekler Satürn'ün hiçbir etkisi olmayacak  sadece yaptığı yanlış varsa cezalar alabilir kendini savunmak durumunda kalabilir veya evliliğinde ihanet nedeniyle bazı olumsuzluklar yaşayabilir.

BAŞAK ŞUBAT 2015

Ayın ilk üç haftası bazı rahatsızlıklar yaşanabilir yani 20 Ocağa kadar sanki yerinizde sayıyor hiç bir ilerleme kaydetmiyorsunuz hissi hakim olabilir hem özel hemde iş hayatınızda...

Aile içi ihtilaflar gündemde sizi adeta sorgulayabilirler suçlayabilirler kendinizi savunma durumunda kalabilirsiniz işlerinizde bazı gecikmeler yaşayabilirsiniz bazı çalışanlarınız buna sebep olabilir bazı ödemeler gecikebilir veya beklediğiniz herhangi bir konu...

Hiç beklenmeyen bir işten sorumlu kılabilirler sanat veya ticaretle ilgili olabilir!

Akrabalarla iletişim zorlaşabilir şayet bir öğretmen eğitmen yetiştirici bakıcıysanız size karşı olabilirler yanlışlarınızı yüzünüze sıralayabilirler.

Merkür retrosu 11 Şubat'a kadar devam edecek geçmişte yarım kalmış bir aileiçi konuyu tekrar gündeme getirecek ve barışı adaleti sağlamak isteyeceksiniz ancak kardeşlerle anlaşabilmek çok kolay olmayacak belki aralarından biri uzlaşmayı reddedecek tabiki herkes hikayesi ve doğum haritasına göre birşeyler yaşar... Şayet böyle bir hikayeniz varsa yani aile içinde gardınızı alın hazırlıklı olun zaten astrolojinin içinde olmanın önemi de bu!!

Duygusal hayatınıza gelince Balık'taki Neptün'e Venüs'te eşlik edecek bu konum bazı endişe ve şüphelere sebep olabilir durduk yerde!! Yine balıkta seyreden Mars evde eşle sevgiliyle bazı tartışmalara kavgalara sebep olabilir Aman dikkatli olun söz ve davranışlarınıza!!

Bazı başaklar sevgiliden ayrılmayı planlayabilir boşanmaya varacak tartışmalar yüzük atmaya varan nişanlar !!! Bu tip süreçlerde daha dikkatli olmalı; farkındalık önemli!!

Sanki eş veya sevgili size karşı soğuk böyle davranması için mechul bilinmeyen sebepleri var gibi hissedebilirsiniz bu durum böyle 20/21şubata kadar devam edecek Mars'ın koç burcunda seyri başlayınca derin bir oooh çekeceksiniz ilişkiler ve sosyal hayatınıza dönecek rahatlayacaksınız.

Dolunay 3 Şubat'ta Aslan burcunda yakınlarınızla kargaşaya yaralayıcı sözlere işaret ediyor
Mars koç burcunda seyrine 20 Şubat'ta başlıyor... 23/24 Şubat en şanslı ve verimli ve barışçıl güzel haberler vadediyor!!

*****

TERAZİ GENEL 2015

Bir çok terazi burcu insanı  son dört yıldır büyük deneyimler yaşadılar çok büyük sınavlardan geçtilerçok büyük değişiklikler yaşadılar 2014 yılındada şampiyonluklarını ilan ettiler devrim niteliğindeki köklü değişiklikler artık rahata ermelerini kaostan çıkmalarını sağladı.

Bu yıl günyüzüne çıkıyorsunuz. Özgür, ferah ve mutlu yeni ufuklara doğru şimdi çizeceğiniz seçeceğiniz yollar geleceğiniz için önemli sert zemin üzerine kuracağınız geleceğiniz sizi kamuya ait tüm işlerinizde ön sıraya çıkaracak Sanatçı siyasetçi vbiç sesinizi dinleyin bu yıl geçmiş yıllardan çok daha fazla verimli olacak tüm rakiplerinize fark atacaksınız.

Büyük şans gezegeni Jüpiter ağustos ayına kadar size destek verecek koruma altına alacak uygun zamanda uygun mekanlarda ol anızı sağlayacak kısaca büyük şanslardan illaki yararlanacaksınız  hemde fazla kendinizi yormadan üzmeden sadece gelen fırsatların farkında olup değerlendirerek.

Ancak yılın ilk beş ayı işle ilgili konularda dikkatli olmanızı öneririm özellikle Şubat Mart Nisan aylarına yine Temmuz ayına illerinizle siyasi görüşünüz birbiriyle ters düşebilir ve siz zarar görürsünüz en iyisi siyaset adamı değilseniz bu konu ve tartışmalardan uzak olmalısınız yılın son aylarında tüm kayıplarınız ve sıkıntılarınız telafi olacak seneyi çok mutlu bitireceksiniz yepyeni bir sayfa açacak kendinizle iftihar edeceksiniz Bu sürprizleri ödülleri İstikrarlı düzenli çalışarak elde edeceksiniz vede tek başınıza çalışarak değil grup çalışmaları başarıya götürecek inandığınız sevdiğiniz dostlarınızla çalışmak çok işinize yarayacak dost gibi görünen düşmanlarınızada dikkat edin hayali projelerle başınıza olmadık işler açmasınlar.

Bu yıl geçen yılda rahatsızlık veren nerdeyse herşeyden kurtulacaksınız bazı baskılar sizi yormuş ve üzmüştü yılın ilk aylarında kendinizi daha özgür hissedecek yeni hedeflere odaklanacaksınız.

Çok yeni işler fırsatlar kader yeni karlı bir yatırıma işaret ediyor pazarlıklar anlaşmalar imzalar hepside çok hayırlı  Uranüsün ters etkileri sona erdi engelleri bitti Jüpiter Aslanda seyrederkende 11 Ağustos'ta Başak'ta yolculuğuna başladığında her türlü yardımcı ve destekçiniz yeni çareler ve bol maddi kazançlara işaret ediyor  Bazı değişik fırsatlardan yararlanabileceksiniz buyıl mesela bir kurumun içindeki kargaşa veya olumsuz bir durum size hayırlı bir iş bir proje ve kazanç olarak dönecek !!!!  Gökyüzü yılboyu büyük maddi kazançlara işaret ediyor güçlü nüfuzlu kişilerinde desteği olacak bu kazançlarda belki aileden de gelen bazı maddi sürpriz kazançlar olabilir.

Satürn Yay'da seyrediyor size destekler yağdıracak konumu size göre çok uygun 11 Ağustos'a kadar Aslan'da seyredecek olan Jüpiter'le de çok uyumlu... Her türlü yeniliğe başlayabilirsiniz özellikle kamuya ait işlerde yıldızlaşacaksınız siyaset sanat medya...

Birinci devre Teraziler Uranüs'ün ters etkilerinden kurtulacaklar İkinci devre Teraziler de büyük olumlu değişiklikler yaşayacaklar Üçüncü devre Teraziler Satürn'ün sert açılarından kurtuldular belki yazın birkaç aylığına tekrar Satürnün Akrep'e dönüş yapmasıyla bazı eski sorunlar kısa süreliğine tekrar meydana gelsede süreç geçici endişe etmeyin!!

Özel hayatınıza gelince sağlıkla ilgili sorunlarınız sona eriyor Maneviyatınız güçleniyor  bekarlar kendilerine uygun ruh eşleriyle karşılaşma ihtimali çok yüksek duygularınız tazelenecek sanki yeniden doğmuş gibi.  Bir dostunuzun kaybı sizi üzebilir; yokluğunu hissedeceğiniz biri olabilir. Aklınıza hemen ölüm gelmesin belki sudan bir sebeple bir tartışma sonucu ayrılıkta olabilir...

Aşk bu yıl kapıda mutlu olacaksınız bazılarınız gizli bir ilişki yaşayabilir Dikkat!! Beklenmedik bir ayrılığa boşanmalara sebep olacak olaylara karşı temkinli olmalısınız !!!

Venüs Aralıksız dört ay aslan burcunda seyrederken sizede duygusal anlamda büyük fırsatlar güzellikler sunacak vede değişiklikler  bir sayfayı kapatıp yepyeni bir sayfa açmanıza destek verecek gökyüzü çok güzel bir yıl olacak Müjdeler Olsun!

TERAZİ ŞUBAT 2015

Şubat ayına bıkkın başlayabilirsiniz bu da gökyüzünün konumundan... Bu durum ayın ilk üç haftası geçerli olabilir. Mesela bazı gecikmeler bazı beklenmedik harcamalarla karşılaşabilirsiniz sessiz ve sakin olun bırakın fırtına dinsin özellikle baktınız ki olumsuzluklar büyüyor aman sakinleşin ve sürecin geçmesini bekleyin!!

Çevrenizde veya rakiplerinizle bazı ters durumlar yaşayabilir belki de bulunduğunuz ülke şehir veya semti bile değiştirmek isteyebilirsiniz işlerinizi geliştirmek maddi olanakları büyütmek adına yabancı yerler kişiler bambaşka çevrelerde olmak isteyeceksiniz.

Merkür kovada size büyük enerji sağlıyor buda güzel bir şans sizi bu konum sakinleştirir bazı gerçekleri olduğu gibi kabul etmenizi sağlar...

Duygusal manada gökyüzü sert etkileriyle sizi sıkıntılı yapabilir kendinizibaskı altında ve mutsuz hissedebilirsiniz maddi konular gündeme geliyor sevgiliyle eşle aranıza .. Aman kırıcı olmayın birbirinizi suçlamayın bırakın süreç geçsin!!  

Aileler arası bazı diyaloglar boşanmalara kadar dayanacak tartışmaları tetikleyebilir sizi maddi konularda suçlayabilirler !!! Sizde karşı taraftan şikayetçi olabilirsiniz bazı endişeler duyabilirsiniz.

Dolunay 3 Şubat'ta hayatınızda gelişmeler ve çevre desteği olacağına işaret ediyor!

18 Şubat yeniay kova ve balık arasında gerçekleşecek bu günler güzel şanslara işaret ederken şayet imza atmanız gerekirse bu haftadan itibaren atmayı unutmayın! Yani daha önce değil
22/26 Şubat şansları yakalayın!! 28 Şubat'ta maneviyatınız, moraliniz bozuk olabilir. Tehlike arz eden bir gün olan 28 Şubat cumartesi günü kendinize dikkat edin!..

*****

AKREP GENEL 2015

Bu sene geçmiş son üç yılın Satürn'ün verdiği zorluklarından kurtuluyorsunuz. Engelleri aşıyorsunuz. Yazın; Haziran-Eylül arasındaki devrede eski bir sorunun gündeme gelmesi sizi biraz huzursuz etse de üstesinden gelme gücünü bulacaksınız.

Değerli fırsatları yakalamaya yardımcı olacak olan hislerinizin yükseldiğini farkedeceksiniz. Jüpiter Ağustos ayına kadar ters konumda bulunduğundan acele kararlar vermeniz gerekir. Bu devrede sözlerinizi özenle seçmenizde hayır vardır.

Sosyal yönden harekerli bir yıla gireceksiniz. Tanışacağınız kişiler gerek maddi durumunuza gerek iş durumunuza katki sağlayacak pozisyonda olacak. Duygusal yönden beğenip seveceğiniz biriyle tanışıp hayatınızı birleştirme kararı alıp; evliyseniz eşinizin maddi kazanımlarından faydalanacaksınız.

Yılın ilk ayları eğitimle ilgili kariyerinizde yükselme şansı görünüyor. Sağlığınızla ilgili sorunları göz ardı etmeyin. Nisan ve Mayıs'ta karşılaşacağınız zorluklar hariç bu yıl uzun yolculuklar için uygun bir yıl olacak.

Ağustos'tan sonra karşınıza çıkacak hukuksal sorunlarla başa çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Tehlike ve risklere karşı hazırlıklı olun.

Duygusal açıdan bu yıl özellikle Haziran-Ekim arasında hayatınızda kimin kalıp kimin gitmesi gerektiğine karar verebilirsiniz. Kendi ailenizde ya da yakın çevreden çocukla bağlantılı bir habere sevinebilirsiniz. Bu yıl sizi seveni seçip, sevmeyeninizi hayatınızda çıkarma yılı olacak.

AKREP ŞUBAT 2015

Gözünüz aydın Mars'ın kare açısından kurtuldunuz özgürlüğünüze kavuşacak eski enerjinizi toplayacak hedefinize son sürat devam edeceksiniz.

Psikolojik durumunuz sizin elinizde eski hikayeleri geçmiş ayların olumsuz konularını unutun ve gündeme getirmeyin getirdikçe tedirgin olacak ve endişelerinizi artıracaksınız...

Bir yerden başlamanız gerek eski yaralara bir çizgi çekerek işte kader bu ay ateş kes ilan etti. Kendinize ve hedeflerinize dönün. Zorlukların engellerin üstesinden yavaşta olsa geleceksiniz!

Ayın ilk üç haftası bazı araştırmalar ve taşınmalara işaret ediyor. Bazı gelişmeler hiç kendinizi yormadan gerçekleşecek sezgileriniz çok güçlü olduğundan sizi yönlendirecekler...

Merkür Kova'da seyrettiği için bazı endişeler işlerle ilgili korkular yaşansa da büyük bir engelle karşılaşmayacaksınız. Bu konum da 12 Şubat'tan sonra değişiyor ve Merkür retrosu sona eriyor.

Düşüncelerinizi tasarımlarınızı yaymaktan korkmayın çekinmeyin yararını göreceksiniz.

Gökyüzü işinizde yeni bir mevkiye veya gelirinizde artışa veya yeni anlaşmaya imzalara ışık tutuyor... Tadını çıkarın hiçbir düşüncenize engel koymayın korkuya endişeye mahal vermeyin!

Duygusal hayatınıza gelince 21 Şubat'a kadar sevdiklerinizle eşle çevreyle uyum içerisinde olacaksınız. Ayın ilk üç haftası duygusal anlamda devrim niteliğinde değişim olacak mesela evliler sorunlar yaşarken mutlu olaylar peşpeşe gelecek bekarlar evliliğe karar verecek eski arkadaşlarınızla tekrar bir araya gelme ihtimali var bu olaylar hepsi mutluluk verecek...

Daha sonra 21 ve sonrasında ruh ikiziniz işyerinde; yakınınızda da olabilir. Ay sonuna doğru ayın son haftasında yanlış işler kişilerden, illegal konulardan uzak olun dinlemeyin bile! Tehlikeli yerlere, ülkelere gitmeyin sağlığınıza dikkat edin!

*****

YAY GENEL 2015

Bir devreyi kapatıp yeni bir devreye başlayacaksınız Satürn yaklaşık ikibuçuk yıl burcunuzda seyredecek ve değişik deneyimlere sınavlara değişikliklere tabi tutulacaksınız ve bu sayede eskiye eski anlayış ve düşüncelerinize bir sünger çekip yeni ufuklara yeniliğe doğru yönünüzü değiştireceksiniz Bundan böyle sizi mutlu etmeyen anlayış ve adetlerinize ters dülen herşey ve herkesten vazgeçeceksiniz.

İşlerinizde ve özel hayatınızda büyük ani değişikliklere maruz kalacak önce üzülecek ama daha sonra sizin için ne kadar hayırlı olduğuna şahit olacaksınız.

Satürn yatırımlarla ilgili sizi uyarıyor enine boyuna düşünmeden etüd etmeden hiçbir girişimde bulunmayın malınızı mülkünüzü koruyun paranıza sahip çıkın hayali projelerle sizi kandırmasınlar...

Haziran ortasından 18 Eylül'e kadar Satürn yine eski konumunda olacak yani akrep burcunda
Büyük sorumluluk altında hissedeceksiniz kendinizi daha olgunlaşmış olaylara daha değişik bakan biri bu yüzden sıkıntılı kuruntuluda hissedebilirsiniz Zaten Satürn'ün görevi de olgunlaştırmak alışılagelmişi değiştirmek değil mi??

Fakat güzel haber yine Satürn'ün diğer gezegenlerle uyum içinde olması Ağustos'a kadar yeni işler büyük maddi kazançlar işyerinde ek gelirler veya mutlu haberler uzun yollarda büyük şanslar yeni ev yeni ikamet yeri belki de yeni şehir yeni ülke...

Talebeyseniz büyük başarı sağlayacaksınız Bir siyaset adamıysanız veya sanatçı veya medyada bir isimseniz gözler üzerinize çevrilecek Burda en önemli konu şanslı süreçleri takip edip ona göre şansınızı iyiye kullanmak!!!!

Jüpiter sizin gibi ateş burcu olan dost burcunuz Aslan'da seyredecek 11 Ağustos'a kadar bu konum büyük fırsatlar sunacak yollar ve ilişkiler yurtdışı hiç beklenmedik kazançlar sürpriz gelişmeler olacak hayatınızda şaşıracaksınız yeni güçlü kişilerle tanışma fırsatları bulacaksınız bu gelişmeler yılın ilk yedi ayında süratle yaşanacak gelişmeler belki de hiç aklınızda yokken yurtdışında yaşamaya başlayacaksınız ve bulunduğunuz konumdan çok daha önemli konumlara getirileceksiniz. Özelikle de İkinci ve Üçüncü devre Yay burcuysanız Mart ayı tüm yaylar için dönemeç ayı olacak yeni ufuklara açılma süreci...

Haziran ayında bazı engellerle karşılaşsanız da Ağustos ve Eylül arasındaki süreçte çok olumlu işler haberler sağlığınızda bu süreçte özellikle uzun süre hasta olanlara müjdeli haberler olacak...

Ağustos 11 gökyüzünde önemli bir gelişme yaşanacak oda Jüpiterin aslanburcundan ayrılıp Başak burcunda seyretmesi!! Satürnle birlikte burcunuza göre sert açısı olacak !!! Bu yüzden bu tarihten itibaren öncelikle sağlık ve selametinize ayrıca yatırımlarınıza malınız mülkünüz ve paranıza Dikkat!! Yine jüpiterle neptünün birbiriyle ters etkileşimlerinden dolayı işlerinizde bazı aksaklık anlaşmalarda terslikler işyerinizde yeni düzenler hiç hoşunuza gitmeyecek gelişmeler!!

Ekimde bu konum dahada sertleşebilir daha sonra Kasım ortasından itibaren rahat bir nefes alacaksınız Aralık ayında yeni çareler arayışında olacaksınız. Gökyüzünün sert açılarından en fazla Birinci devre Yaylar rahatsızlık duyacaklar...

İkinci devre yaylar ve üçüncü devreler olumsuz etkilerden muaf olacaklar...

Duygusal hayatınıza gelince sonbahara kadar bir yıldız gibi bütün gözlerin üzerinize çevrileceği bir süreç bekarlara söz nişan evlilik vadediyor .. Sizi üzen rahatsız eden vede artık istemediğiniz kişileri tek tek hayatınızdan çıkarıp rahatınıza bakıyorsunuz...

Sıradışı kişiler ilginizi çekecek yabancılar başka ırktan başka dinden birisi hayatınıza girebilir...

Birden evlilik kararı verebilirsiniz ... Venüs kesintisiz uzun bir süre aslan burcunda seyrederken sizde ve ailenizde sürpriz gelişmeler yaşanacak yeniden uyanma ve bazı konulara olaylara başkaldırma ve özgürlük arzuları gündemde olacak Yine çocuk isteyenler bu süreçte güzel bir müjde alabilirler...

Kaderin nasihati sizi üzecek yoracak kişilerin peşine gitmeyin samimi olmayan hiç kimseye yanaşmayın karşınızdaki kişinin sözleriyle duyguları birbirine senkronize olsun...

YAY ŞUBAT 2015

ŞUBATIN İLK ÜÇ HAFTASI GÖKYÜZÜNÜN OLUMSUZ ETKİLERİ DEVAM ETMEKTE DİKKAT!!


Sağlık ve selametinize dikkat edin kazalara açıksınız Aman!! Bir ileri bir geri isteyecek sonra cayacaksınız hareket halinde olacaksınız soğukluk hissedeceksiniz. Herşeye karşı! Sanki birşey sizi durduruyor aşağı çekiyor veya ilerlemenizi engelliyor en fazla ikinci devre yaylar gökyüzünün bu konumundan nasiplerini alacaklar.

Ancak tüm yay burcu insanları temkinli dikkatli olması gereken bir süreçteler...

Bazı engeller gecikmeler sinirinizi yıpratmasın sakin ve sessiz bir biçimde süreci geçirmeye bakın. Bazıları malınıza, işinize göz dikmiş olabilir kısaca kendinizi korumaya alın... Bazılarınız aile içinde doğan ihtiyaçtan dolayı beklenmedik harcama yapabilir.

21 Şubat'tan itibaren köklü biçimde değişiyor herşey takılı kalmış yarım kalmış işlere çareler geliyor neticeler netleşiyor seviniyorsunuz şayet bir doktor asker veya emniyetle ilgili bir konumunuz varsa hiç kimsenin yapamadığını başaracaksınız üstlerinizin takdirini alacak dikkatleri üstünüze çekeceksiniz...

Düşünceleriniz berraklaşacak fikirlerinize önem verecekler. Çevrenizdeki sorunlara çareler bulacaksınız hem de hemen!!

Topluma, kamuya açık yerlerde konuşmalar yapabilirsiniz... Düşüncelerinizi tasarımlarınızı sunun Alkışlanacak beğenilecek bazı kapıların kendiliğinden açıldığını göreceksiniz...

Duygusal hayatınıza gelince; geçen ay Venüs balık burcuna geçmiş ve neptünle birlik olup burcunuzla kare açısı yapmıştı ve ay başında sizi bu yüzden uyardım buarada marsın etkilerinide anmak zorundayım çarpıcı yakıcı kesici etkilerine karşı dikkatli olmalısınız. 20 Şubat'tan itibaren aile içi ihtilaflar gündeme gelebilir tartışmalar münakaşalar sesler yükselebilir sakin olun sizi tenkit edebilirler yaşantınızdan ötürü giyim kuşam konuları gündeme gelebilir!!

Kendinizi savunun zayıf konumunuzdan istifade edebilirler gökyüzü uyarıyor!!

Dolunay 3 Şubat'ta Aslan burcunda; kovadaki güneşle çok uyumlu maneviyatınız moralinize katkısı çok bu dolunayın! Yeniay 18 çarşamba balık-kova arasında meydana gelecek. Birilerini kurtaracağınıza savunacağınıza işaret ediyor yine daha önce duymadığınız bilmediğiniz gerçeklerin su yüzüne çıkmasına ışık tutuyor.

*****

OĞLAK GENEL 2015

Çok önemli bir yıl olacak 2015! Sizin için geçen dört yılın olumsuzlukları son buluyor yepyeni bir sayfa açacaksınız hayatınıza kara bulutlar dağılmaya 2014 ün son aylarında dağılmaya başladı ama buyıl tamamen özgürlüğünüze kavuşacaksınız Beklentinizin fevkinde kazanç ve başarılar sizi bekliyor.

Beğenileceksiniz, takdir görecek alkışlanacaksınız bulunduğunuz yerden ayrılarak çok daha güzel yerlere taşınacak belkide başka bir ülkeye gideceksiniz hepsi sizin için hayırlı...

Kısaca son yıllarda kapanan kapılar yeniden açılıyor sosyal hayatınız hem renkleniyor hemde genişliyor. Satürn geçen yılın son haftasında Yay burcundaki yolculuğuna başkadı bu konumun size hiçbir olumsuz yönü yok hatta çok yararı olacak çok iyi düşünerek karar verdiğiniz sürece
Yılın ilk haftaları ayları size bir ölçü olmasın Bazı gecikmeler engeller yerinde saymalar sizi yıldırmasın Sabırla silahlanın Nisan ayı geldiğinde bu satırları hatırlayın istediğinizi elde edecek kendinizle iftihar edeceksiniz.

En önemli haberimde 11 Ağustos'ta büyük şans gezegeni Jüpiter dost burcunuz başakta yıllık seyrine başkayacak bu knum size başarı ve fırsatlar ve büyük maddi kazançlar sunacak Burcunuzdaki plutonla balıktaki neptünle tüm büyük gezegenler size olumlu etkiler gönderecek maddi konular gündemde olacak yatırımlar yapacaksınız çok güzel mallarınız lacak tekrar eski neşeniz güveniniz yerine gelecek ve bu sürprizleri çokta mücadele cermeden yorulmadan elde edeceksiniz Sonbahara kadar gerçekleşecek olaylar peşpeşe...

Bütün bu sürprizleri olumlu olayları yaşayacaksınız ama hiç bir sorun yaşanmayacak diye birley yok!!! Bazı kanuni konular mahkemeler davalar bazı engeller gecikmeler tabii ki canınızı sıkacak bu tip olaylar mart ayında yaşanabilir bazı moral bozuklukları hassasiyetler!!

Yine Temmuz ayı bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz ve engeller daha sonra Ağustos ve Ekim büyük sürprizler sunacak büyük kazançlar elde edecek mutlu olacaksınız. 11 Ağustos'tan sonra hayatınız değişiyor projeleriniz hayata geçiyor işlerinizi yoluna koyuyor orta yolu buluyorsunuz şans sizden yana yeni gelişmeler olacak hayatınızda ödüller alacak çok sevineceksiniz şöyle izah edeyim düşüncenizin üstünde bir başarı ve kazanç elde edeceksiniz fırsatları kaçırmadan değerlendirecek...

Ailenizle ilgili kişi ve çevreden fazlasıyla istifade edeceksiniz. Alım satım işlerindede başarılı olacaksınız. Bazı oğlaklar mirasla ilgilide şanslı olacaklar veya bir miras konusunu idare edecekler Duygusal anlamda istikrarlı ilişkileri geçicilere tercih edeceksiniz. Maceralardan uzak bir hayatı tercih edeceksiniz şartlar eski sevgiliye dönüşü işaret ediyor. Şubat ayı sosyal hayatınızın canlanması açısından çok önemli ancak enşanslı ay ağustos ayı olacak ilişkiler açısından Ekim ayıda şanların yükseleceği bir ay ama Aralık yıldızlaşacağınız ve kendinizden farklı biriyle kültürel din ülke açısından yeni bir aşk hikayesine yelken açabilirsiniz.

Ailenizin etkisini bu yıl üzerinizde epey hissedeceksiniz size bazı değişikliler yaşatacaklar yer değiştirmek taşınmak gibi bazı tartışmalar münakaşalar aile içinde yaşanabilir. İstemediğiniz konu kişi mekanları artık hayatınızdan silme zamanı...

OĞLAK ŞUBAT 2015

Şubat ayının ilk üç haftası gökyüzünün konumundan yararlanacaksınız herşey istediğiniz gibi rayına girecek güzel iş teklifleri alabilir yada daha önce başvurduğunuz yerlerden olumlu cevaplar gelebilir olumlu ve güzel sürprizlere hazırlıklı olun!

Kendinizin çizmiş olduğu büyük hedefler varsa yaklaştınız demektir...

Gizli kalmış evraklar oyunlar tuzaklar düşmanlar bu ay ortaya çıkacak size düşmanlık besleyenleri olumsuz kişileri oyunları güçlü sezgilerinizle keşfedeceksiniz sürpriz kazançlar kazançlarda artışlar olacak mali konulara girişmeden mutlaka konunun ehliyle görüşmeniz gerekir hatalara tuzaklara hırsızlıklara açıksınız. İnceleyerek başlamalısınız büyük yatırımlar söz konusuysa...

Şayet üst konumda veya siyasette veya yargıyla iştigal ediyorsanız size karşı olacaklar tenkitlere açık ve hazırlıklı olun! Şayet normal konumda bir çalışan veya bir memur gibi işlerdeyseniz üstlerinizden bazı baskılara uğrayabilirsiniz! Tam tamına 21 Şubat'tan sonra mars koç burcunda seyrine başladığında burcunuzla olumsuz açıda olacak düşmanlarınıza bazı fırsatlar sunacak. Kendinize dikkat edin ve herşeyin farkında olun! Özellikle koç ve aslan burçlarına karşı gardınızı alın!

Duygusal anlamda yine 21 Şubat'a kadar mutlu zaman dilimi yeni ilişkiler arkadaşlar kamuya ait bir istek veya hayaliniz varsa bu ay gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal hayatınız canlanıyor tabii ki siz isterseniz davetleri kutlu günleri kaçırmayın belki de kaderimiz değişecek istediğiniz kişilerle karşılaşma fırsatınız olacak...

Ayın son 10 günü sevgili oğlaklar yürümeyen ilişkilerine son verecekler; bazı tartışmalar münakaşalardan uzak olun gökyüzü uyarıyor!!

Dolunay 3 Şubat'ta ortaklığa, söze, evliliğe veya bir bağlantıya işaret ediyor.

Yeniay 18'inde Kova-Balık burcu arasında meydana gelecek. Zorlu işlere sorumlulukların artmasına işaret ediyor Siz yinede yirmi gün içerisinde işlerinizi bitirmeye gayret edin olumsuz etkiler sert açılar başlamadan 22/25 çok şanslı günleriniz büyük başarı vaad ediyor.

*****

KOVA GENEL 2015

Bu yıl güçlü etkiler sözkonusu Satürn'ün sert açılarından kurtulacaksınız yaklaşık iki yıl süren istikrarsızlık dönemi sona erdi. Sadece Jüpiter'in sert açıları bazı olumsuzluklar yaratabilir buda yaz aylarının ortasına kadar sürse de diğer gezegenler dostça davranacak ve tüm konularınızda destekçi olacak Siz sadece sağlığınızla ilgilenin dinlenin stresli ortamlardan kaçın! Yılın son aylarına yaklaştığınızda sorunların çözüldüğünü yok olduğunu göreceksiniz kendinize olan güveniniz artacak ve sanki yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Acıları yaşanmış olumsuzlukları geride bırakarak...

Bu yıl sezgiler çok güçlü olacak işlerinize dört elle sarılacaksınız üstleriniz müdürleriniz ve işlerinizde söz sahibi kişilerin dikkatini ve beğenisini ve takdirini kazanacaksınız.

Size güvenecekler beğenecekler destekleyecekler dini siyasi ve yargıyla ilgili mercilerle ters düşmemeye gayret edin tartışma yaratacak konulara girmeyin!!

İstediğiniz değişiklikleri Şubat Mart ayı arasında yapabilirsiniz daha sonra Haziran ayında.

Kader uyarıyor temmuz eylül arası sessiz sakin süreci geçirmeye bakın daha sonra yılın son üç ayı sürprizlerle dolu ödüller peşpeşe çalacağınız tüm kapılar açılacak ve gönlünüzün istediği gibi projelere imzalar atacaksınız yıllar önce başlattığınız işler konular şimdi hayat bulacak.

2015 büyük fırsatlar sunacak başarıyı yakalayacaksınız.

Yılın ilk 8 ayı sizden beklenen aceleci olmadan sakin çalışmak sakin kararlar vermek sizi hedefinizden uzaklaştırmak isteyenlerden uzak durmak yasalara aykırı hiçbir işe yaklaşmamak bedeli ağır ödememek için Ağustos ayından itibaren kendinizi özgürleşmiş hissedecek ve yeni gelişmeler yaşayacaksınız şanslar yükselecek özellikle ikinci devre kovalar Uranüs Venüs ve Jüpiterin uyumundan faydalanacaklar ziyadesiyle !!! Belki önemli bir ortaklı ortak başarılı işler veya geçmişte yapmış oldukları çalışmaların meyvelerini toplayacaksınız büyük kazançlar yolda yaz ayları en şanslı zaman dilimi sizin için...

Üçüncü devre kovalar çevrelerindeki güçlü ve başarılı kişilerin desteğiyle güzel iş teklifleri alacak çok olumlu anlaşmalara imzalar atacaklar buda hemen yılın ilk aylarında gerçekleşecek.

Birinci devre kovalar Satürnden en çok yararlanacak kişiler olacaklar hem özel hem işleriyle ilgili büyük gelişmeler kaydedecekler. Yepyeni bir proje yaz aylarında hayata geçecek yine de Ocak Haziran arasında gelecek fırsatları değerlendirmek gerek...

Tüm kovalara uyarım hayali proje satanlara illegal işlerle uğraşanlara prim asla vermeyin sadece zaman kaybedersiniz...

Duygusal hayatınıza gelince artık size göre olmayanı silecek bir daha hayatınıza sokmayacaksınız en ufak bir sorununuzda eşinizle tartışmaya başlayacaksınız...

Bazılarınız ikilem yaşayacak veya olaylar sizi o yöne itecek bazılarınız eşlerinin rahatsızlıklarıyla veya moral bozukluğuyla ilgilenecek Bekarlar sıradışı  ilişkilere yelken açacak Venüs gezegeninin aynı konumda uzun süre kalması çok büyük bir aşkı müjdeliyor veya evliliği..Tüm kovalar için!!!
Yine çocuk isteyen kovalara bu yıl sürpriz bebek...

Yine rutin beraberliklerden hoşlanmayan kovalar için kader hayallerindeki kişiye rastlama imkanı olduğunu müjdeliyor 2015 duygusal anlamda çok güzel başlayacak venüs burcunuzda seyrederken tadını çıkarın  daha sonra Şubat sonu Mart ortasına kadar  Ve nihayet yılsonuna doğru Ekimden aralık sonuna kadar nerdeyse tüm hayalleriniz gerçekleşecek!!!

KOVA ŞUBAT 2015

İnzivaya çekilme isteği ve küskünlük hakim. Bu da gökyüzünün konumuna bağlı dikkat edin de bu durum sağlığınızı bozmasın. 20 Şubat'tan sonra tüm cesaretinizi kullanarak ve de her zaman olduğu gibi sivri zekanızı endişeleri korkuları bir kenara bırakıp kaldığınız yerden işlerinize, hayatınıza yeniden yön vereceksiniz ve başarıya doğru yön alacaksınız.

Ay başından itibaren Merkür'ün yardımıyla düşünceler berrak iletişim muhteşem güçlü irade yükselme ve başarma arzusu üst seviyede her zamanki gibi çalışmalarınızda ısrarcı olursanız 21şubattan sonra nerdeyse tüm hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı bulacaksınız özgürleşeceksiniz ve de tüm zorlukların üstesinden geleceksiniz!

Hedefinize ulaşıyorsunuz olumsuz enerjilerle işlere engel koymayın ayın ilk üç haftası serin sakin ve sabırla ay sonunu bekleyin hedeflerinizi belirleyin!

Bazı kovalar okullarına geri dönerken bazıları yeni eksik kalmış yönlerini kısa kurslarla tamamlayacaklar inşaat ve mülk alım satım işlerinde başarı sizindir yine bu süreçte sanatsal bir konu bir tasarım size büyük şan ve şöhret getirebilir.

Duygusal hayatınızda nerdeyse inzivaya çekilip kimseyi görmek istemeyeceğiniz bir konumda olacaksınız 21 Şubat'a kadar... Bu tarihten sonra hayata bambaşka duygularla sarılacak ilişkilerinizde şeffaf davranacak ve bunu talep edeceksiniz. Yeni dostluklar arkadaşlıklara yönelirken dikkatli olun bilmeden tehlikeli bir sürece sokmayın kendinizi herkesi ve herşeyi araştırarak başlayın Mars Satürnle son derece uyumlu burcunuza göre yeni bir ilişkiye işaret ediyor bağlanmaya evliliğe açık olacaksınız!

Dolunay 3 Şubat'ta aslan burcunda varsa eşle veya sevgiliyle veya aile fertleriyle tartışmalara kargaşaya işaret ediyor Dikkat!!!

Yeniay 18 Şubat'ta burcunuzla Balık arasında gerçekleşecek şöhrete yeni işlere özgürlüğe işaret ediyor! Bu yeniay 25/28 Venüs, Mars, Satürn hepsi burcunuza olumlu etkiler yolluyor çok güzel haberler yolda aşk iş maddi konularda kazanç ve başarı...

*****


BALIK GENEL 2015

Bu yılı rahat ve sorunsuz sizin davranışlarınıza bağlı gökyüzünün etkileri yaz ayından sonra sertleşiyor! Size karşı duranlar rakipleriniz güçlü. Tenkitler, engellemeler, gecikmeler bunları alt edebilmek için çok uzun düşünerek karar vermeniz sakin olmanız düşmanın ekmeğine yağ sürmemeniz gerekiyor tüm davranışlarınıza dikkat!! Böylelikle olumsuz bu süreci olumsuz hiçbirşey yaşamadan atlatabilirsiniz.

Bu yıl düşüncelerinizi isteklerinizi hayata geçirme vakti sadece hayatınızla ilgili konulara odaklanın çok güçlü hissedeceksiniz sakın kader deyip beklemeyin isteklerinizi gerçekleştirebilecek zaman ve zemini bulacaksınızKaderin nasihati acele davranmanız gerektiğine işaret ediyor acele düşünüp acele karar verip acele işleme koyun tatlı dille hikmetli davranışla yapamıyacağınız hiçbirşey yok
Maddi konularda istikrarlı ve dürüst ve olumlu davranırsanız iç ve dış dünyanızda barışı ve mutluluğu sağlayabileceksiniz.

Gökyüzü sizi olumsuzluklardan koruyacak siz sağlık ve selametinize gerekli önemi ve özeni gösterin yeter Özellikle Eylül ayından itibaren Sağlıkla ilgili en ufak bir belirtide doktorunuza başvurmayı ihmal etmeyin Satürnün bu olumsuz etkilerinden en çok birinci derece balıklar etkilenecekler ya ortasından sonbahara kadar ... Bir işi veya mekanı veya konumu terkedebilir veya kaybedebilirsiniz yine Neptün sizi dolandırıcılara istismarcılara duygu sömürücülerine karşı uyarıyor Yine Satürn ve Neptünün birbirleriyle ters ilişkileri yüzünden bazı cezalar gündeme gelebilir !!! Jüpiterin konumu Ağustos ayında burcunuza karşı sert açılardaolacak bazı aciller beklenmedik sürprizler!!!! Umarım güzel sürprizlerdir herşeyi hemen olumsuz düşünmeyin bu süreçte yeni anlaşmalar imzalar olumlu işler bazı işler yabancı devletlerle ilgili olabilir!!!

İkinci devre balıklar bu konumdan en çok istifade edecek olanlar arasında...

Üçüncü devre Balıklar ise son derece verimli anlaşmalara imza atacaklar Üçüncü devre Balıklar genel anlamda bu yıl olumsuzluklardan muaf kalacaklar yinede takipte kalın olumsuz gün ve süreçleri sakin geçirmek için...

Yılın ilk ayı ocak  ve mart arasında büyük uğraş vermeniz gerekecek adeta kaderle yarışacaksınız Mart ortasında  baskılar azalacak nisan ve mayıs olumlu bir süreç ancak Haziran ortasından eylül ortasına kadar hatta yıl sonuna kadar sessiz sakin temkinli hikmetli hiçbir tartışmaya girmeden süreci tamamlayabilirsiniz ..Bazı projeleriniz gecikse de ertelense de iptal dahi olsa siz daha iyi bir süreci bekleyerek kendinize büyük iyilik yapmış olursunuz. Yine çevrenizde bu yıl birçok hayali projeler sunan birçok insanla biraraya gelebilirsiniz dikkatli olun!! Çok Tehlikeli!! Şayet beklenmedik olumsuz bir sürprizle karşılaşırsanız güçlü bir yakın arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz.

Duygusal hayatınızla ilgili çok önemli kararlar alacağınız bir dönem bu kararlar çok yeni yönünüzü değiştirecek. Yeni bir aşk yanlızlar için...  Evlilerse ilişkilerini daha da sağlamlaştıracak...

Yaz ayları ve sonbahar kutlu münasebetler için çok uygun...  Şubat ayı duygu yüklü olacaksınız belki de ruh ikizinizle karşılaşacaksınız.

Yılın son ayı Aralık 2015 belki de yılın en şanslı ve verimli ayı olacak Venüs akrepte seyredecek ve duygusal anlamda sürprizler yağdıracak.

BALIK ŞUBAT 2015

Mars burcunuzda seyretmekte ve burcunuza göre Satürn ile uyumsuz konumda! Sağlık ve selamet konularına işaret ediyor. Bu yüzden ateş, su, keskin aletler ve araba çarpmaları ayrıca düşmelere karşı gardınızı alın temkinli olun!!

Şayet işler yolunda gitmiyorsa tekrar tekrar deneyin ve Şubat'ın son haftasını sabırla bekleyin hedefinize varacaksınız! Ay sonuna kadar acil konular sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Geçmiş tecrübelerden yararlanıp hemen çareler bulacaksınız aman teslim olmayın olumsuz etkiler geçici bunu hiç unutmayın!!

Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz belki de yanlış davranarak kendinizi de yanlış tanıtabilirsiniz. Dikkatli olmakta yarar var dediğim gibi olumsuz etkiler ayın son haftasında kendiliğinden yok olacak!!

Venüs ayın 20'sine kadar burcunuzda seyrediyor olacak ani bir tanışma ve aşk ilişkisi söz konusu hem de yakından tanıdığınız veya yakınlarınızda birisi ile...

Feleğin nasihati size uygun olmayan bir gönül ilişkisine asla yanaşmayın size kurulmuş bir tuzak olabilir! Dikkat edin düşmanların şerrinden korunun!!

Bazı balıklar duygusal hayatlarını ilgilendiren önemli kararlar alabilirler. Gökyüzünün konumu öyle...

Dolunay 3 Şubat'ta Aslan burcunda yeniye başlama isteği olacak bu tip ihtiyacınız olursa neye ne için niye acele davrandığınızı inceleyin sonra başlayın!

Yeniay 18 şubat çarşamba kova-balık arasında hilalleşecek yeni bir sayfa açılacak hayatınızda; zorluklar son buluyor ve güzel haberler var!!

Mars koç burcunda yolculuğuna başlıyor... 19/20'sinde etkilerinden kurtuluyorsunuz... 28'inde çok güzel bir sürprizle karşılaşabilirsiniz bugünden itibaren hazır olun!